El Örgüsü Bluz Modelleri 2019

El Örgüsü Bluz Modelleri 2019

El Örgüsü Bluz Modelleri 75 29.01.2019, 13:58

El Örgüsü Bluz Modelleri

Hanımlar, bugün sizinle birbirinden güzel ve farklı el örgüsü bluz modelleri ila tanıştıracağım. Uzun bir aradan sonra yeniden moda olan el örgüsü şimdi kendini bluz bölümünde ispat ediyor. Aslında uzun süredir moda olan el örgüsü bluz örnekleri için neler yapabileceğinizi bu bölümde de görmüş olacaksınız. 70 ve 80’lerin vazgeçilmez modası ve trendi olan çiçek çocuk gençlik ekolu bu vesile ile yaz ve kış içlerimizi ısıtmaya devam ediyor. Yaz dönemi için birçok modelimizi var. Bunlar için dar ve geniş, çapraz, ceket, bolero görünümde olan bluz örgüler var.  İster astar kullanarak uygulayın isterseniz sade her türlü giyim için uygun olan örnekler bu bölümde bulacaksınız. Hanımlar, sonbahar ve kış denilince de akla örgü işleri geliyor.

Üzerimizde güzellik ve farklılık katacak olanel örgüsü bluz modelleriiçinde birbirinden renkli ve yeni tarz örgü bluz modelleri yer alıyor. Burada kullanılan yün çeşidi modellerinize de etkisini gösterecektir. Tunik, dar bluz, hırka gibi görünümde olanlar, elbise üzerine ya da paltolun, etek üstünde kullanılan örgü bluzlarda size güzel fikirler verecektir. El örgüsü bluz modelleri tığ işi motifler ile neredeyse bir çiçek bahçecisini anımsatıyor. Dantel örmeyi bilen hanımlar da bu bölümde gördükleri örgü bluz modellerini hemen başlamak isteyeceklerdir.

Genç hanımlar içinde oldukça güzel örnekler var. Yazın sahilde tatlı bir esintide bu modeller arasında şimdiden güneş sıcaklığı hissedeceksiniz. Hanımlar yaptığınız ya da daha önce ördüğünüz el örgüsü bluz modellerini benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.

El Örgüsü Bluz Modelleri 2019

El Örgüsü Bluz Modelleri 2019

Related news

 • Beyni geliştiren egzersizler
 • Hamilelikte Bel Fıtığı
 • İki Renkli Rulo Kurabiye Tarifi Videosu

 • El Örgüsü Bluz Modelleri 41

  El Örgüsü Bluz Modelleri


  El Örgüsü Bluz Modelleri 68

  El Örgüsü Bluz Modelleri 43

  El Örgüsü Bluz Modelleri 27

  El Örgüsü Bluz Modelleri 59

  El Örgüsü Bluz Modelleri 95

  El Örgüsü Bluz Modelleri 54

  El Örgüsü Bluz Modelleri 31