Eczacı günü 2019

Eczacı günü 2019 Eczacı günü

Eczacı günü

Verilen şubenin çalışanları için eczacı günüher zaman oldukça heyecan verici ve aynı zamanda çok hoş bir etkinlik, özel bir sabırsızlıkla bekliyorlar. Bu, bugüne kadar hiç olmadığı gibi, eczacıların ve eczacıların kendi çalışmalarının tam anlamıyla hissedilmesinden ve ülkenin en üst düzey yetkililerinden şükran duygularını kabul etmelerinden kaynaklanmaktadır.

Bu anlarda gurur duyuyorsunuz.meslek çok hoştur. Ve bu insanların toplumun büyük saygısını hak ettikleri boşuna değildir, çünkü her bir eczacının her bir çalışanının zorlu günlük çalışması, her birimiz için sağlığın garantisi olan adanmışlığı, yeteneği, bilgisi ve deneyimi.

Eczacının günü, en azından sahip olan herkes tarafından kutlanıyorGünümüzde kendi üretimini ve yerli ürünlerin önemli bir bölümünü ilaç pazarında temsil eden ilaç endüstrisi ile olan ilişkisi. Son zamanlarda ülkemizdeki ilaç firmaları, ilaç üretiminin şartlarını dünya talebi seviyesine getiriyor.

Bu sektörde böyle bir durum olamaz amalütfen. Dahası bu, eczacılarımızın ön plana çıktığı çalışmalara, sebat ve sorumluluklara saygılı ve onurludur. Onların arayışı binlerce ve binlerce insanın hayatına bakmaktır. Ve onların çalışmaları bu kadar gereklidir, çünkü zaman zaman ilaçlar herkes tarafından kabul edilir: çocuklar, yetişkinler, emekliler, sıradan işçiler, bakanlar ve başkan.

Herhangi bir modern cerrahi operasyon yaBugün en küçük tedavi prosedürü, kaliteli ve güvenilir farmasötik destek gerektirmektedir. Bu nedenle, eczacının gününde, herkese bu desteği sağlayan kişilere saygı gösterilmesi gerekmektedir.

Eczacılık, diğer şeylerde olduğu gibi, ilacaeski spesiyaliteler. Binlerce yıldır ilaçların tedavi ve bilgi birikimi deneyimi, çeşitli toplumsal koşullarda var olan medeniyet mücadelesinin önemli bir parçası olmaya devam etmektedir. Günümüzde, yerel eczacılığın ana görevi hastalara güvenli ve uygun fiyatlı ilaçlar sağlamaktır. Ve bu sağlık koruma sisteminde en önemli, zorunlu ve karmaşık görevlerden biridir.

Rusya'daki eczacı günün betonu yokYasa, kutlama tarihi ile kurulmuş, ancak Eylül ayında, yani bu sonbahar ayının üçüncü cumartesi günü kutlamak gelenekseldir. Bu günü kutlamak için çok cömert. Ancak ciddi ödüller olmadan, tebrikler, hoş sözler ve şükran hala yapmaz.

Ayrıca çalışanlarİlaç endüstrisi bu günlerde çok fazla sıcak söz, sağlık, refah ve yaratıcı başarı için samimi dilekler duyuyor. Ve yüksek ruhlar her zaman bir çiçek ve gülümsüyor denizi yaratırlar. Ayrıca zorunlu bir özellik ödüller ve bir konser programıdır.

Eczacının günü, masraf olduğu zaman bir tatilHer insanın sağlığı ve bir bütün olarak halkın sağlığını iyileştirmeyi amaçlayan insanların günlük sıkı çalışma, yüksek profesyonellik ve azim ödülü. Sahip olduğumuz en önemli şey sağlığımız.

Çalışmaları nedeniyle birçok hastalık insanlığa karşı ciddi bir tehdit oluşturmaz. Ve eczaneye gelen herkes eczacının bir ipucuna güveniyor.

Eczacı Günü sadece durumu aldığındaTatil, ülkemizde ilaç endüstrisinin kendisi çok gelişmemişti. Bugün neredeyse tüm dozaj formlarını üretiyoruz (sıvı, katı ve toz).

Ayrıca, çok umut verici bir yönMevcut üretim - jeneriklerin üretimi. Başka bir deyişle - bu ithal ilaçların, kalite daha uygun ilaç analoglar ve eylem kendinden aşağı değildir.

Eczacı günü 2019

Eczacı günü 2019

Related news

 • Kaşarlı Patates Mücveri Tarifi
 • Hüseyin nakliye: antik çağlardan modern çağlara
 • Ördek Eti Yemenin Faydaları Nelerdir
 • Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı
 • Balerin Topuz Modelleri Nasıl Yapılır

 • Eczacı günü

  Eczacı günü


  Eczacı günü

  Eczacı günü

  Eczacı günü

  Eczacı günü

  Eczacı günü

  Eczacı günü

  Eczacı günü

  Eczacı günü

  Eczacı günü

  Eczacı günü