Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 2019

Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 2019
10.05.2019

Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 48

Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar

Dolce Gabbana 3 L "Imperatrice sadece bir kızın kalbini fetheden ünlü bir parfüm: parlak, şehvetli, sıradışı, sevilen veya nefret edilen - kayıtsız değil.

Yaratılış tarihi

2009 yılında dünyaca ünlü moda evi Dolce &Gabbana parfüm Parfüm Antolojisi bir çizgi yayınladı, hemen kamuoyunun yakından ilgi gördü. 18 Dolce Gabbana 3 l'Imperatrice, 10, 1 ve 6 çalıştırın başarılı oldu, ve hat 3 daha tatlar ile takviye edilmiştir: 11 la kuvvet, 21 le fou, 14 la Temperance seçkisi beş rafine yenilikleri içermektedir. Tüm çizgi bir unisex olarak yaratıldı, yani, parfüm hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir.

dolce gabbana 3 l imperatriceDomenico Dolce için bir ilham kaynağı veStefano Gabbana, tarot kartları, yani Kıdemli Arcana'nın bir destesi olarak görev yaptı. Onlar sayesinde yeni tuvalet suları ortaya çıktı. Tasarımcılar, bir şişe, ambalaj veya koku bileşenleri olsun, en ufak nüansları düşünerek birkaç yıl boyunca yavru üzerinde çalıştılar.

tanıtım

Reklam kampanyasına çok dikkat edildi. Kişiler parfümler top model haline gelmiştir: Claudia Schiffer narin gizemli Eva Herzigova, ilginç Nuh Mills, Fernando Fernans gizemli, boğucu Tyson Ballou ve skandal egzotik güzellik Naomi Campbell. Reklam, tuvalet suyundan daha az değil. Bu şaşırtıcı değil, çünkü davet edilen tüm modeller çıplak çekilmişti. Plana göre, yıldızlar ellerinde herhangi bir yazı bulunmadan şişeler tutuyor ve izleyicilerin kimlerin temsil ettiklerini tahmin etmesine izin veriyor. Ve sonra birer birer kartları açıyorlar ve kişileştirdikleri kokuyu aradılar. parfümeri dünyada hiçbir analogları vardır Parlak, unutulmaz film, eau de toilette ve yeni hat büyük ilgi yarattı. Daha az provokatif fotoğraf bırakılan başarıyı pekiştirmek için.

l imperatrice 3 dolce gabbana fiyatıTanıtım amaçlı görseller oluşturmak için ünlü fotoğrafçı Mario Testino seçildi, bu kartların önemini ünlülerin duyguları aracılığıyla iletmeyi başardı.

Aromas, başarılı bir başarı için bekledi. Ancak, ilan edilen evrenselliğe rağmen, alıcıların ana kategorisi kadındı. "Parfümlerin Antolojisi" koleksiyonundan en az bir tane kokulu su olmaması kötü bir formdu. Özellikle kaprisli halkın havasında "Ay" ve "İmparatoriçe" düştü. Bununla birlikte, zamanla faizler azalmaya başladı. Daha sonra, tüm hat, ödeme yapmadığı için üretimden çekildi. Tek istisna, özellikle Rusya için üretilmeye devam eden Dolce Gabbana 3 l Imperatrice için yapıldı. Aroma, satışların tüm rekorlarını kırdı ve en çok satılanlar tarafından ilk 5'e girmeye devam etti.

tanım

parfüm dolce gabbana 3 l imperatrice"Siyah Panter" moda endüstrisi 3 kart seçiyorTarot güvertesinden, ve bu Koku antolojisi: l imperatrice 3 Dolce Gabbana. Kadınsı, büyüleyici, çıldırmayı ve kendine dikkat çekmeyi, sadece bir kirpik dalgasıyla fethedebiliyor. Koku tam olarak haritanın açıklamasına karşılık gelir: kolayca tanınabilir ve kimseyi kayıtsız bırakmaz.

Basit ascetic ambalaj: iddiasız ve lasciviousness olmadan, beyaz üzerine siyah. Sıkı şeffaf cam şişe: çizgilerin geometrisi ve formların eksizliği. Ve bir elmas gibi, ek bir tasarıma ihtiyaç duymayan parlak, parlak bir içerik.

Aroma meyveli çiçek, egzotik. İlk notlar sulu kivi, tatlı ve ekşi ravent, kokulu pembe biber ve frenk üzümü ile açılır. Yavaş yavaş, onlar zarif yasemin ince akorları, parlak bir karpuz tazelik ve tutku siklamen patlaması ile değiştirilir. Taban, iyi hissettim sandal ağacı, Çin manolya asma ve tart muzlu notalar. Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice, bir kutu Montpensier kutusuyla çağrıştı: aynı çekici, şeker-tatlı.

Parfüm Dolce Gabbana 3 l Imperatrice yaratılmış olsa daunisex olarak, güçlükle kendini erkeğe sunuyorlar. Onlar açık erkek notları olmadan çok kadınsıdırlar. Bu parfüm, erkeklerin kalbini emretmek için kullanılan gerçek bir kadın, gerçek bir kadın gibi hissettirecek. Kararlı, papatya, zengin, gündelik hayattaki gri hüznü aydınlatacak, kendi gücüne güven duyacak, başını kaldırıp gülümseyecek. Atomizörden sadece birkaç pshiki, tüm gün "İmparatoriçe" yi taşımak için yeterlidir. Belki de bu yüzden Dolce Gabbana 3 l Imperatrice bu kadar popüler ve hattın geri kalanının krizinden kurtulabilir. Çok genç kızlar olarak seçilirler ve yetişkinler kendilerine güvenirler ve koku her iki yaş kategorisine de uygundur. Her açılışta kendine özgü bir görüntü yaratma, eşit olarak tanınabilir ve gizemli bir şekilde eşsiz.

Nereden satın alınır

Online parfüm mağazalarında satın almak kolaydırl Imperatrice 3 Dolce Gabbana. Fiyat oldukça yüksek görünebilir, ancak orijinali satın aldığınızı garanti edeceksiniz. Farklı online mağazalar daha uygun fiyatlarla parfümler sunar, ancak çoğu zaman bu, orijinali gibi dışa doğru bile açıkça belli olmayan bir sahtedir: eğriler yazıtlar, farklı bir rengin kapağı, parfümün kendisinin kalitesinden bahsetmez. Özellikle yetenekli ustalar, gerçek bir koku olmadığı için en fazla litre şişeleri satıyorlar. Hayır, elbette, örneğin, kalıcı olan ve orijinal versiyona benzeyen BAE veya Mısır'dan kaliteli feyki var. Ama risk almak değil, böylece harcanan para ve satın alma ile alınan hayal kırıklığı için iki kat fazla rahatsız edici değildir. İsterseniz, Dolce Gabbana 3 l Imperatrice'i satın almak için iyi bir an ve iyi bir indirim ile bekleyebilirsiniz. "Letual" ve "Rive Gauche" çoğu zaman, en çok satanlar olan "İmparatoriçe" nin de dahil olduğu çeşitli promosyonlara sahiptir.

l Imperatrice 3 Dolce Gabbana: fiyat

Bir kült bestseller maliyeti bağlıdırflakonun hacmi ve satın alındığı mağaza. Ayrıca orijinal versiyonun satın alınacağı veya tahrif edileceği konusunda da. İkincisi, elbette, daha ucuz olacak. Çevrimiçi mağazalar, 100 ml'de 1000 ila 1500 ruble arasında sahte numaralar sunar. Büyük parfüm dükkanlarında bu para için 50 ml bile satın alamazsınız. Küçük bir hacmin maliyeti - ortalama 4000 ruble, 100 ml - 5800 ruble.

Orijinal tuvalet suyundan bir sahte nasıl ayırt edilir

dolce gabbana 3 l imperatrice edtBazen iyi bilinen mağazalarda bile satın alırken şüphe olur. Çoğalmanın "mutlu sahibi" olmamak için nelere dikkat etmeliyim?

ambalaj

Dolce Gabbana 3 l Imperatrice'ın ambalajını dikkatle inceleyin. Sahte yakılan insanların görüşüne göre, ana noktalar şu şekildedir:

1. Sahte ürün ambalajındaki kokunun adıyla karesi çok vurgulanır. Gözlerini hemen çarpmadan sadece hafifçe hareket etmelidir. Meydanın üç boyutlu olması, orijinalde sadece ellerine tuvalet suyu alarak düşünülebilir.

eau de toilette dolce gabbana 3 l imperatrice

2. Paketin ön tarafındaki D & G markasının logosu da biraz dışbükeydir. Bu parmak yazım ile kolayca kontrol edilebilir.

3. Ambalajı ters çevirin. Ters tarafta, kompozisyon, imalatçı ve raf ömrü haricinde hiçbir yabancı yazı olmamalıdır.

dolce gabbana 3 l imperatrice luteaux4. Orijinalin ters tarafındaki harfler parlak siyah değil, grafit, mat değildir.

5. Gerçek tuvalet suyunda, sarılmış film ön tarafa yapıştırılır ve bu açıkça görülebilir. Sahte, sadece üst ve alt yapıştırılmış.

şişe

Ambalajı inceledikten sonra, test cihazının şişesini araştırmaktan çekinmeyin.

1. Orijinaldeki etiket düzgün ve düzgün bir şekilde yapıştırılmış, harfler "dans etmiyor", başlıkta herhangi bir hata olmamalıdır.

dolce gabbana 3 l imperatrice edt

2. Yazıttaki kutuyu nazikçe ovun ve parmağın iğne yastığını göz önünde bulundurun. Üzerinde siyah lekeler varsa, bir çoğeniz var demektir.

3. Şişenin içindeki tüpe dikkat edin. Orijinal Dolce Gabbana 3 l Imperatrice'de dibe yaslıdır. Sahte su versiyonlarında tübüller genellikle şişenin uzunluğundan daha büyüktür, yanlışlayanlar bu kadar küçük ayrıntılara dikkat etmezler.

4. Püskürtme tabancası rengi beyazdır.

5. Başka bir nüans püskürtme mekanizmasındaki yaydır. Fark edilmemelidir. Bu şişenin boynunu inceleyerek doğrulamak kolaydır.

6. şişe kapağı, yatay ince kesimler ile oldukça ağırdır, ucuz plastikten yapılmış ve kopyalarda pürüzsüz.

7. Daha az önemli olan nokta, flakondaki sıvı miktarıdır. Artık daha iyi demek değil. Pahalı tuvalet suyu "dize altında" dökülmez, kokusu nefes almalıdır. Bu nedenle, orijinal versiyonları satın alırken bazen parfümün eklenmediği görülür, çünkü boynun kenarının altındadır.

8. Renk Dolce Gabbana 3 l Imperatrice edt soluk pembe, turuncu-sarı değil, mercan veya pembemsi leylak. Ve hiç değişmedi.

Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: yorumlar

Andan itibaren İtalyan moda evinden Bestsellerçıkış çok popüler kalır. Ancak, onun hakkındaki yorumlar en tartışmalı. Bazıları tuvalet suyunu ideal bir seçenek olarak görür ve birkaç yıl boyunca değiştirmez. Hayranlarına göre, kalıcı, zengin, parlak ve unutulmaz. Ruh yaratır ve kendinden emin hissetmeye yardımcı olur. Hem olay için hem de her gün için resmin mükemmel tamamlanmasını sağlar. Kadınlık ve duygusallığı vurgular, baştan çıkarıcı, cesur ve cesur uyandırır.

Bazıları tuvalet suyunun uygun olduğunu fark ettisadece görünüşe göre denemek ve spot ışığında olmaktan korkmayan emin kızlar. Birisi sadece esmerler için uygun bir seçenek olarak düşünür, sarışın bir parfüm görüntüsünün sadece kilo alacağına inanır. Bir zamanlar yaşın kokusunun olduğuna ve yaşlı kadınlar için giyilmesi gerektiğine inanılıyordu. Bununla birlikte, bu durum, saç rengine bakılmaksızın, çok genç ve daha yetişkin kızların eşit şekilde onu sevmesini engellemez.

Olumsuz geri besleme kararsızlığa işaret ediyor,takıntı, tanınabilirlik ve aşırı mawkishness. Her gün için uygun olmayan ve makul olmayan pahalı bir banal daha "kompostosu", çağırın. Flakon, leke ve vücuttaki kokunun uyuşmadığı da not edilir.

Ancak, tek kelimeyi unutma: Her insandaki herhangi bir lezzet farklı gelecektir. Hangi notaların daha parlak açılacağını ve parçanın kalan kısmına hakim olacağını tahmin etmek imkansızdır.

Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 2019

Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 2019

Related news

 • Tavuklu Kaşarlı Patlıcan Yemeği – Denenmiş Tarifi
 • Gönül İşleri 27. Bölüm izle
 • Mtv oranları Haberleri, Güncel Mtv oranları haberleri ve Mtv oranları gelişmeleri
 • Mutlu Bireyler Mutlu Ailelerde Filizlenir
 • Tarık Şerbetçioğlu

 • Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 73

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar


  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 73

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 94

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 44

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 6

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 3

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 74

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 22

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 38

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 37

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 78

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 39

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 4

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 72

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 2

  Eau de toilette Dolce Gabbana 3 l Imperatrice: açıklama, yorumlar 100