Doğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilir Ve GiyilirDoğru Sütyen Nasıl Seçilir

Doğru Boyutu almak
Kimimiz zaten sağ iç çamaşırı bizim tam boyutunu bildiğimiz toparlayıcı sutyenleri tercih ederler. diğer bir kısmımız ise her zaman doğru olanı bulmak için çok uğraşırlar. Özellikle büst hattı ince olan uygun sutyen almak için gerçek bir felaketle karşı karşıya kalırlar. Sutyen almadan önce genellikle bedeninize yakın olanları denemenizde fayda olacaktır.
Hamile kadınlar için bir sutyen seçimi söz konusu olduğunda, sevgili anneler, sizi sıkacak sutyenleri değil daha büyük bedenleri tercih edebilirler. Çünkü hamilelik boyunca göğüslerinizde ki büyüme devam eder ve küçük sutyenler size hem rahatsızlık hissi vererek nefes almanızı da zorlaştırabilir.
Genellikle sutyen alırken sizi sıkmayan ancak mükemmel formda gösteren sutyenleri tercih edebilirsiniz.

iç çamaşırı nasıl seçilir ve kombinlenir 2016 17

iç çamaşırı nasıl seçilir ve kombinlenir 2016 17

Sutyen Tipine Dikkat
İlk olarak sutyen bedeninize karar verdikten sonra sutyen tipine dikkat etmelisiniz. Sutyen alırken göğüslerinizin dışarı taşmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca yapıştrıcı olan sutyenleri de deneyebilirsiniz.
Pushup sutyen olarak adlandırdığımız göğsü yukarı kaldıran sutyen tipleri orta hatlı bayanlarda seksi bir görünüm kazandırmak için ideal bir seçimdir. Bu sutyenler göğsünüzün büyük görünmesini sağlayacaktır. Küçük göğüslü kızlar için de bu sutyen tipleri uygundur. Ancak büyük göğüslüler için uygun olmayabilir. Çünkü etlerin dışarı taşmasına neden olur.
Ayrıca son yılların gözdesi olan sırtı şeffaf yapışkan sutyenler de özel günlerde giyeceğiniz elbiseleriniz için ideal sutyenlerdendir. Genellikle yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir silikondan üretilmektedirler. Ancak bu tip sutyenler küçük ve orta büstlü kadınlar için uygundur.
Korselere sıra gelince çok pratik olduğu söylenemez ancak bir gelin tarafından yada özel günlerde tercih edilmelidir. korseler göğse vurgu yaparak gelinin daha ince görünmesini sağlar.

romantik iç çamaşırı seçimi nasıl olmalı 2016 17

romantik iç çamaşırı seçimi nasıl olmalı 2016 17

Renkli iç Çamaşırları

Ne kadar dikkatli ve temiz kulansanız da bir süre sonra çamaşırlarınız rengini kaybeder. Bu sebeple beyaz iç çamaşırı giymek özellikle iyi bir seçim değildir. Çünkü yıkandıkça rengi grileşecektir. İç çamaşırınızda sıcak renkleri tercih edebilirsiniz. Siyah tabiî ki her zaman kaçınılmaz olacaktır ayrıca kırmızı, pembe tercih edebilirsiniz. Ayrıca siyah dantelli kırmızı bir sutyenle kombinleyebileceğiniz gibi iki renkli olanları da tercih edebilirsiniz.
Aynı zamanda baskılı sutyen giymek, leopar baskılı olabilir yada narin çiçek baskılı veya noktalı sutyenler tercih ederek romantik bir görünüm kazanabilirsiniz.
Ayrıca sutyen tercih ederken sofistike nakışlı yada dantel detaylı olanları tercih ederseniz kesinlikle çok daha güzel görünebilirsiniz.

erkekleri etkilemek için iç çamaşırı

erkekleri etkilemek için iç çamaşırı

İç Çamaşırı ile vücut toparlama
Yüksek kaliteli kumaşlar rahat külot seçmek için de önemlidir. sizin için de iç çamaşırı söz konusu olduğunda, günlük giyim için kenarları kayışlı olan külotlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Moda ne olursa olsun en önemlisi rahatlıktır. Günlük bazda kayışlı külot tercihi sağlınız için zararlı olabilir. Bunun yerine, güzel süslemeler ile canlı tasarımlı sıcak renkli külotları tercih ederek daha seksi bir görünüm yakalayabilirsiniz.
eşleştirme çamaşır
siz de muhteşem bir görünüm yakalamak istiyorsanız ayrı renklerde külot ve sutyen tercih etmemelisiniz. Temiz ve şık görünmek için set olanları tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

İyi Dokulu çamaşırları tercih etmelisiniz

En iyi dokulu iç çamaşırı çok pahalı olsa da, aslında sizin için tasarruf olacaktır. Çünkü onlar vücudunuzun nefes almasını sağlayacak dokuda kaliteli olarak üretilmişlerdir. Günlük kullanım için asla sentetik çamaşırları tercih etmemelisiniz. Pamuklu rahat ve yumuşak külotları tercih etmelisiniz.

erkekleri etkilemek için iç çamaşırı

erkekleri etkilemek için iç çamaşırı

Romantik Durumlar için iç çamaşırı

Ne olursa olsun bir erkeğin sizi çok sevdiğini iç çamaşırınızdan değil dışındaki elbisenizle takdir etmelidir. Bu aynı zamanda erkeğin romantik olduğunu da gösterir. İç çamaşırını hayal eden erkekler biraz odun adam olarak tabir edilirler.
Sizde sevdiğinizi tutmak cinsellikle onu şaşırtmak istiyorsanız iç çamaşırınıza dikkat etmelisiniz.
iç çamaşırı seçerken insanın zevk ve tercihlerine uygun olduğunu da unutmayın. Sadece kendiniz için değil karşı cinsi de etkilemek için şeffaf iç çamaşırları almaktan çekinmeyin.
romantik bir akşam için gerçekten cazip olan kırmızı iyi bir seçim olacaktır.


Doğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilir Ve Giyilirfotograflar resim Goruntuler Fotograf galeriler


Related news Doğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilir Ve GiyilirDoğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilir Ve Giyilir


Doğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilir Ve Giyilir


Doğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilir Ve Giyilir


Doğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilir Ve Giyilir


Doğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilir Ve Giyilir


Doğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilir Ve Giyilir