Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf 2019

Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf 2019 Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

Dövme "dikenli tel": değer, fotoğraf

Bugüne kadar dövmeler çok büyük.gençler arasında popülerlik. Özel bir anlamla donatılan çok sayıda sembolik imgenin yanı sıra birçok cilt altı çizimleri de vardır. "Dikenli tel" dövmesi, bu tür doğal desenleri ifade eder. Bu ne anlama geliyor ve kim uygun olacak?

Dövme anlamı

Başlangıçta, dövme "dikenli tel" kabul edildihapishane. Buna göre ve çoğu zaman özgürlükten yoksun bırakılan yerlerde doldurulur. Her kurum içi imgenin belli bir semantik yük taşıdığı biliniyor. "Dikenli tel" dövmesi ne anlama geliyor?

Resmin hangi sembollere eklendiğine bağlı olarak, aşağıdakileri ifade edebilir:

 • kurban;
 • aşk;
 • acıma;
 • masumiyet;
 • özgür bir yaşam için çabalıyor;
 • barış ve adalet için susuzluk.

Dikenli tel dövmenin değeri, görüntünün ana öğesinin türüne bağlı olarak da değişebilir.dövme dikenli telBir tel şeklinde, bir dikenÇarmıha gerilmekte İsa'nın başına gelen taç. Bu görüntü insan tarafından işlenen günahların kefaretini sembolize eder. Bazen dikenli teller, sınır muhafızları tarafından yurtseverliğin sembolü ve Anavatanın sınırlarının korunması olarak seçilmektedir. Bu görüntü devlet bayrağı ile desteklenmiştir.

İlgili Görseller

Dikenli tel dövme, farklı sembollerle desteklenebilir.

 1. Telle sarılmış bir kalp, bazen kan damlaları ile sevilen birinin kaybını gösterir.
 2. Çapraz. Tanrı'ya sarsılmaz bir iman ve günahlardan korunmayı sembolize eder.
 3. Angela, dikenli telle birleştiğinde, işlenen zulümlerden ötürü tövbe eden ve günahları için atasözüne büyük bir istek duyan insanlar tarafından seçilir.
 4. Bir gül veya kelebeğin birleşimi ile dikenli tel, uzun zamandır beklenen dünyayı bulmak için içinden geçmek zorunda olan engeller anlamına gelir.

Dikenli tel, sanatsal bir dövme unsuru ise, o zaman, büyük olasılıkla, net bir semantik yük taşımamaktadır. Bu durumda, bir kişi kendi anlamını ona koyar.

Kimler yapacak?

Dikenli tel dövmesi cinsel değildiraksesuarlar - hem erkekler hem de kadınlar tarafından yapılır. Bugüne kadar, dikenli çelik dokuma görüntüsü daha çok hapishane dövmesi olarak biliniyor, bu yüzden sadece birkaç tanesi kendileri uygulamaya karar veriyor.dikenli tel dövme değeri

Bu özel imgeye sahip bir dövme, dövmenin anlamını ve kökeni hakkındaki kişisel önyargılardan yoksun insanlara, kişisel anlamı dövmeye sokan kişilere hitap edecek.

Stilistik yön

Dikenli tel dövmesi, ana resme ek olarak kullanılabilir ve en çok aşağıdaki sanatsal dövmeler stillerine izin verilir:

 1. Çöp Polka. tarzı sadece siyah ve kırmızı mürekkep kullanılarak karakterizedir. Bu çizim olarak sert bir arsa sahiptir ve fırça darbeleri taklit kırmızı mürekkep cömertçe süpürme hatları çaprazlanır diğer elemanlar kafatası ölüm sembolleri vardır.
 2. Blekvork. Grafik süslerini gösteren sadece siyah mürekkep içerir.
 3. Art brute, dövmenin kendini ifade etmenin yollarından biri olduğu yaratıcı bireyleri seçer. Stil, ilk bakışta görüntü ve sembollerde kendi içinde uyumsuz olabilir.
 4. Gerçekçilik, az sayıda dövme sanatçısına konu olan bir stil. Amacı konuyu olabildiğince gerçekçi bir şekilde tasvir etmektir.hangi diken dikenli tel anlamına gelir
 5. Gravür, üç boyutlu çizimlerin ince kontur çizgileri yardımıyla yürütülmesini içerir. Tarz hemen hemen her konu için uygundur.
 6. Oldskool renklerin parlaklığını birleştirir vekarmaşık olmayan görseller. Deniz temasına, basit tasarıma sahip ürünlere hoş geldiniz. Dikenli tel, doğru zamanda bu stile uymaktadır.
 7. Tribal. Vücutta bir resim çizmenin bu yöntemi, birkaç yıl önce popülerlik dalgası üzerineydi. Siyah mürekkebin kullanımı ile karakterize edilir ve bir şablon kullanılarak yapılan bir görüntüye benzemektedir. Bugüne kadar, sadece gerçek hayranları kendilerini bu dövmelere izin veriyor.

Stil seçimi, kişinin kişisel isteklerine ve seçilen dövme ustasının yeteneklerine bağlıdır.

konum

En yaygın uygulamaÖzellikle önkolda, eldeki dikenli telin dövmesi. Bu düzenleme hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Ancak görüntü, vücudun diğer kısımlarına da uygulanabilir:

 • Göğüsler, erkekler hatların kütlesini tercih ederken. Bazen haç görüntüsü ile birleştirilir;

yandan dikenli tel dövme

 • ayak bileği, vücudun bu kısmında niteliksel olarak uygulanan bir dövme kızın kişiliğine ekleyebilir;
 • Boyun, dikenli tel üzerinde en sık gerçekçi bir tarzda yapılır.

Dövmenin yeri ne olursa olsun, sanatsal bir tasarımla niteliksel olarak yapılmalı, aksi takdirde cezaevi dövmesiyle benzerlik gösterebilir.

Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf 2019

Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf 2019

Related news

 • Dudak Rengi Nasıl Açılır: Dudak Rengini Açmak İçin Bitkisel Çözümler
 • Kocasıyla uzlaşma için dua edin. Namazların ne zaman ve nasıl doğru okunacağı
 • Bonibonlu gofret tarifi
 • Çoçuklarda Öksürük Nasıl Giderilir: Çoçuklarda Öksürüğe Bitkisel Tedavi
 • Günlük Ağız Bakımı Nasıl Yapılır

 • Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf


  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf

  Dövme dikenli tel: değer, fotoğraf