Cildiniz mutlulukla gerilsin 98 23.01.2019, 18:02

Cildiniz mutlulukla gerilsin

Cildiniz mutlulukla gerilsin

Değişiklikler o kadar hızlanmaya başladı ki hızına yetişilmiyor. Her gün yeni şeyler çıktığını duyuyoruz. Akşam life’den Pervin Dinçer şöyle diyor.

Sürekli bahsettiğim gibi her şey o kadar hızlı gelişiyor ki dünya olan değişikliklere güzelliklere yetişemiyoruz. Yeni birbakım ürünüolanultra lifeda bu gelişmelerden biri diyebiliriz.

Ultra lifecildi daha güzel ve gergin bir hale getiriyor ve profesyonel kişiler tarafından yapıldığında sonuçlar gerçekten mükemmel olabiliyor. Bu ürün Kolajen dokunun yenilenmesini sağlıyor ve cildin alt kısmına radyo frekans enerjisi yolluyor. İnfini cilde verebileceği en az hasarlaciltteki iz ve lekeleriortadan kaldırarak tekrar oluşmasını engelliyor. Ciltte yanık kızarıklık ödem gibi rahatsız edici belirtiler yaratmıyor.

Ultra life kullanımına gelelim. Uygulanacak olan bu işlem 15-20 dk sürüyor ve 15 gün de bir uygulanması tavsiye ediliyor.  Uygulama sonucu oluşan kızarıklıklar 4-5 saat içinde ortadan yok oluyor.

Genelde sarkmalarda dudak çevresi el boyun kırışıklıklarında tahriş olmuş cilt üzerinde vücut çatlakların da kullanılan bu yöntem istenilen sonucu vererek gergin diri ve genç bir cilde sahip olmamızı sağlıyor. Bu ürün sadece bayanlar tarafından değil erkekler tarafından da tercih edilebilir.

Cildiniz mutlulukla gerilsinresim Fotograf Goruntuler

Related news

 • Shatrovaya çatısı: Yapının özellikleri
 • Nevşehir Haberleri: Nevşehirde sahte belgeye 3 tutuklama
 • Sizi Daha Genç ve Güzel Gösterecek Makyajın Sırrı

 • Cildiniz mutlulukla gerilsin 68

  Cildiniz mutlulukla gerilsin


  Cildiniz mutlulukla gerilsin 67

  Cildiniz mutlulukla gerilsin 1

  Cildiniz mutlulukla gerilsin 44

  Cildiniz mutlulukla gerilsin 97

  Cildiniz mutlulukla gerilsin 97

  Cildiniz mutlulukla gerilsin 99

  Cildiniz mutlulukla gerilsin 38