19.06.2019

Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 69

"Canlı Denginlik", "MegaFon". Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz?

Birkaç kişi düşünüyor, ancak günümüze kadar en çokYardım masasına başvururken karşılaşılan ortak bir soru, bakiyeniz hakkında bilgi verir. Bununla birlikte, kontak merkezine yapılan bu tür çağrılar her geçen gün daha da küçülüyor. Bunun için "MegaFon" şirketi çok şey yapıyor. Hesabınızı bir cep telefonunda kontrol etmenin yalnızca bir çok yolu değil, abone için özel bir hizmet var, geri kalan parayı hücresel ekranda görebilirsiniz. Buna "Canlı denge" adı verilir. MegaFon ilk önce 4 yıl önce müşterilerine sundu.

Canlı Denge MegaFonBununla birlikte, buna rağmen böyle bir şeyi kullanmaz.popülerlik, operatörün beklediği gibi. Belki de, müşterilerin çoğu operasyonlarının algoritmasını anlamıyor. Bu nedenle anlaşılmaz hizmet "Canlı denge" için aylık bir ücret ödemeyi istemiyorlar. "MegaFon" (belki de bu nedenle) son zamanlarda müşterilere tanıtma ihtimali arttı. Bununla birlikte, tüm avantajlarıyla, herkesin ona ihtiyacı yoktur.

Bağlanmak için en popüler yol

Neyse, abone olduktan sonra"Living Balance" hizmetinin böyle bir reklamını dinleyecek veya görecektir (MegaFon bunu çok çekici bir şekilde anlatmaktadır), kesinlikle telefonuyla denemek isteyecektir. Şirket müşterilerinin rahatlığı için, onu bağlamak için birden fazla yol geliştirmiştir. Ne seçeceğiz, tüketicinin kendisi.

Çoğu zaman en uygun seçeneği kullanın -bu bir USSD isteği * 134 * 1 # 'dir. Ekranda, servisin başarıyla bağlandığını gösteren bir menü görüntülenir. Ek komutlar ve onaylar yazmanıza gerek yok. Bu, abone için çok uygundur. Bununla birlikte, "MegaFon" un Canlı Dengeyi bağlamanın tek yolu bu değil.

Bağlanmanın diğer yolları

Canlı Dengesi MegaFon nasıl çıkarılır?

Bu, bir SMS isteğinin yardımıyla yapılabilirMesaj 000134 numaralı numarayı içerir. Mesaj herhangi bir karakter içerebilir ve hatta boş olabilir. Bir dakika sonra onay verilecek ve servis çalışacaktır. SMS göndermekten rahatsızlık duyanlar sesli menüyü kullanabilirler. Bunu yapmak için, 0500901 numaralı arama yapın ve çağrının hemen sonrasında Canlı Dengesi servisi zaten kullanılabilir olacaktır.

"MegaFon" bağlantı olasılığını öngördüve çok popüler bir "Hizmet Rehberi" yardımıyla. Ana sayfada "Seçenekler, hizmetler ve tarifeler" bölümüne gitmeniz gerekiyor. Ve zaten burada "Popüler hizmetler" alt kategorisinde hizmetin kendisini şirket "MegaFon" "Canlı denge" den bağlayın. Bu arada yolculuk da aynı şekilde yapılır.

Doğru, herhangi bir hücresel operatör her zaman vardırTelefonlarında herhangi bir servisin bağlantısını profesyonellere bırakmayı tercih eden müşteriler. Şirketin "MegaFon" uzmanları, internet üzerinden, telefonla ve ofisten var olan ofiste "Canlı Bakiyenin" bağlantısı için başvuruları kabul ediyor.

Hizmet için ödeme

Canlı Denge Servisi MegaFonŞüphesiz, hizmet "Canlı Dengesi" çokkullanıcılar için uygun. Herhangi bir zamanda, telefonda herhangi bir tuşa basmadan hesaptaki bakiyeye bakabilir. Fakat böyle bir rahatlık için ekstra ödeme yapmak gerekli olacaktır. Bu nedenle, bu kontrolün çevrimiçi olarak gerekli olup olmadığını değerlendirmek önemlidir.

Yönetim kurulu nispeten dikkati çekiyor olmasına rağmenbüyük değil. Bölgeye bağlı olarak ayda 30 ila 60 ruble olabilir. Ayrıca, her ay bir ayda değil, her gün eşit paylarda hesaptan çıkarılır. Ortalama olarak bir ila iki ruble arasında bir gün yazılacak. Bugün, böyle bir parayla, değerli bir şey satın almak ve hatta daha fazla rahatlamak zordur.

Çalışma prensibi

Canlı balans Megafon bağlantısı

Diğer hizmetler gibi, "Canlı Bakiye" deçalışmadaki özellikleri. Ve her şeyden önce, onun altında yatan teknoloji ile bağlantılılar. Müşteri ekranda sadece hesabının numaralarını görür. Ama aslında ekranda belirdiler, her dakika telefon baz istasyonu ve müşteri tabanı ile mesaj alışverişi yapıyor. Denge herhangi bir yönde değiştiğinde, ekrandaki sayı değişir.

Ne yazık ki, bu hizmet herkes tarafından desteklenmiyormodeli. Ve "MegaFon" bunu doğrulamak için bir fırsat sağladığından. Hesap durumu hakkında bilgi ekranda görünür, bu nedenle kolayca bağlanabilir ve çok "Canlı dengeyi" Hizmete eğer Bunu yapmak için, sadece * 134 # tuşlamak gerekir ve. Bunun için "MegaFon" çok daha fazla yol sağlar.

Bazı özellikler

MegaFon Canlı denge kapatma

Ayrıca, eserde başka özellikler varHizmetler, operatörün sınırlamaları ile zaten ilişkilendirilmiş. Yani, sadece 5 numaradan fazla olmayan bir kişisel hesapta, bu aboneler için kullanılabilir. Doğru, hem fiziksel hem de tüzel kişiler tarafından kullanılabilir. Şirket, müşterileri arasında ayrım yapmıyor.

Ek olarak, Rusya dışına seyahat ederken buna ihtiyaç yoktur"Yaşam Dengesini" nasıl kaldıracağınızı düşünün. Çoğu ülkede MegaFon, abonelerinin çevrimiçi olarak kendi bakiyelerini izlemelerini sağlar. Müşteri için sınırlar ve ek maliyetler olmadan hizmet, tıpkı ana bölgede olduğu gibi çalışmaya devam edecektir. Sadece tatil geçirmek için planlandığı yerde çalışıp çalışmayacağını belirtmek gerekir.

Ama işte ayrıca bazı özellikler var.aboneyi durdurabilir. Cep telefonunu ekranından kapattıktan sonra, bakiye ile ilgili bilgiler kaybolur. Ama aslında hizmet "Canlı denge" çalışmaya devam ediyor. Bu telefondan ilk ücretli arama yapılır yapılmaz, numaralar tekrar ekranda yanar. Bu yüzden endişelenmeyin ve servisin bağlantısının kesildiğine inanmayın.

Ayrıca servis dengesinin teknik özelliklerindenEkran, bir çağrı sırasında görüntülenir. Ancak değişiklikler yalnızca çağrı tamamlandıktan sonra gerçekleşecektir. Aynı mesajlar, internet oturumları ve diğer benzer bağlantılar göndermek için de geçerlidir. Ancak nakit girişleri ile ilgili bilgiler neredeyse anında görüntülenir.

Hizmetin devre dışı bırakılması

Canlı Dengesini Devre Dışı Bırak MegaFonHizmet ne kadar iyi olursa olsun, Canlı Dengeyi kapatmanız gerekebilir. "MegaFon".elbette, müşterileri için çok uzakBir ihtimal değil, nasıl yapılabilir? Çoğu zaman, bağlantıda olduğu gibi, aboneler USSD talebini tercih ediyorlar * 134 * 2 #. Arandıktan sonra servis hemen kesilir, sadece bu gün için abonelik ücreti yazılır.

Kapatmanın başka bir yolukaleme aldığı metinde tanıdık sayı 000134. SMS-istek üzerinden, ancak o zaman "Canlı denge" çalışmayı durdurur, kelime "DUR" belirtmek gerekir. Ve tabii ki, bu hizmeti kişisel hesabınız üzerinden bağlandığı aynı bölümde devre dışı bırakabilirsiniz.

Ve kapatma ile zorluk yaşayanlarkendi başlarına, yardım için şirketin uzmanlarına başvurabilirler. Ofis personeli ya da 0500'de iletişim merkezi operatörleri olabilir. Pasaportunuzu yanınızda bulundurmanız ve bu numaranın sahibi olmanız önemlidir. Danışman birkaç dakika içinde yapacak.

Rakiplerden teklifler

Tabii ki, aboneler arasında bu tür hizmetlerin popülaritesi"MegaFon", en yakın rakiplerini - Beeline ve MTS - müşterileri için bu tür hizmetlerin tanıtımını düşünmeye zorladı. Yani, "sarı" tamamen benzer bir hizmet sunuyor, ancak zaten "Ekrandaki denge" olarak adlandırılıyor. Ama "kırmızı", "Denge kontrolü altında" adını aldı. Ancak, bundan özü değişmedi.

Her operatör her zaman kendi özelliklerine sahip olacakBu hizmetlerin çalışmasında. Ayrıca, her üç operatör için de Canlı Denge servisinin ücreti, daha da önemlisi, bağlantı yöntemleri farklıdır. Tüm hücresel üçlü, bağımsız olarak ve bir uzman yardımı ile bunu yapmayı teklif etse de.

Sonuç

Şüphesiz, hizmet "Canlı Dengesi" idealdiriş adamları ve konuşmalarda kendilerini sınırlamak için kullanılmayanlar için uygundur. Hesaplarındaki değişiklikleri hemen görmeleri çok kolay olacaktır. Ve dengenizi on-line ve hatta roamingde kontrol etme yeteneği sadece hoş bir bonus olacaktır.Related news

 • Ev Yapımı Biber Salçası Tarifi Videosu
 • Zhang Yiming
 • Bekarlığa Veda İçin Alternatif Fikirler
 • Kremalı Somon
 • Evde Nişan Yemek Önerileri

 • Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 32

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz


  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 27

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 1

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 87

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 68

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 45

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 99

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 66

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 69

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 43

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 54

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 77

  Canlı Denginlik, MegaFon. Canlı Dengesi servisini nasıl devre dışı bırakabilir veya etkinleştirirsiniz 89