Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 2019

Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 2019
24.08.2019

Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 96

bullfinch domates - yetiştirilen yerde

Lezzetli, aromatik tadını çıkarmak içindomates, onları düzgün şekilde yetiştirmeniz gerekir. Her bitki kendi özelliklerine sahiptir ve ekim sırasında dikkate alınır. Bitki nerede başlar? Tabii ki, tohumlarla. Kalite, gelecekteki hasatın garantörüdürler. Erken olgunlaşan çeşit tohumları alırken bir bullfinch seçin. Bu domates, ülkenin orta ve kuzey bölgelerinde yetişmek üzere tasarlanmıştır, bu nedenle hasat gerekli olacaktır. Tohum seçerken sadece tanınmış üreticilere odaklanmayı unutma.

Domatesler bullfinch

Büyümenin ilk aşaması ekiliyor. Terimleri, domates türüne ve onların habercisine bağlıdır. İçinde mevcut tüm çeşitlerin bölünmüş olduğu birkaç grup var. Bunlar arasında şunlar bulunur:

 • erken;

 • ortam;

 • Daha sonra.

Her üretici paket üzerindeki malları açıklar. O, hangi grubun bitkinin ait olduğunu gösterecektir. Orijinal ambalajında ​​çeşit çeşitlerini bulacaksınız - Snegir.Bu domates çok hızlı olgunlaşıyor. Bu nedenle, ilk meyveler yaz ortasında bulacaksınız.

Fide yetiştirme süreci her zamanEkim tohumlarının toprağı hazırlanması. Sitenizde sonbaharda hazırlanmalı veya mağazada hazır satın almalısınız. Her durumda, arazi gevşek ve bereketli olmalıdır. Bahçeden alınıyorsa, kompost, kül veya kompleks bir gübre eklemek gerekiyor. Domates Bullfinch, organik maddenin yüksek içeriğine çok duyarlıdır ve toprağın hafif alkalin reaksiyonunu tercih eder.

Bullfinch domatesFidelerde geç çeşitler tohum ekmeMart ortasında ve erken olgunlaşma çeşitleri için gereklidir - bu ayın sonunda izin verilir. Bu yapraklardan 2-3'ün aşağısında dalış yapılır. Bu, bitkinin ek bir kök kütlesi oluşturmasına ve daha fazla büyümeyi olumlu şekilde etkilemesine izin verir.

Bitkilerin fitoftor ile büyük yenilgisi ile bağlantılı olarakSon zamanlarda erken olgunlaşan domates çeşitleri çok popüler hale gelmiştir. Onlardan biri Bullfinch'tir. Bu domates açık havada yetiştirilir. Tohumun çimlenmesinden meyvelerin teknik olgunluğuna kadar geçen süre 97 günden azdır. Erken olgunluğuna ilaveten, bir diğer mükemmel mülkiyete sahiptir; patronize edilmesine gerek yoktur. Çalı yalnızca 40 cm yükseklikte büyür ve az sayıdaki üvey babayı oluşturur.Domates ezmesi bullfinch

Mayıs ayı sonuna kadar fideler dikilmemiştir. Fakat şu an tekrar tekrar donan don var, o da bir bükülmüş bağ ya da film ile kaplanmış. Bu durumda, domateslerin yüksek rutubetten hoşlanmadıklarını dikkate almak gerekir, bu nedenle sosisin düzenli olarak havalanması gereklidir. Sulama domatesleri yalnızca kökte olmalıdır, çünkü yaprak üzerinde nem almak hastalıkların gelişimine neden olabilir.

Dirençli birçok domates çeşidi vardır.Geç yanma, ancak bu tam bir bağışıklık anlamına gelmez ve olumsuz koşullar durumunda, bitki hastalıktan etkilenebilir. Domates çeşitleri Fındıkkıran, fitoftoza ve çatlamaya karşı dirençlidir ve bu da yaz sakinleri ve kırsal alanların sahipleri ile popüler olmuştur.

Bu çeşit, yuvarlak ve hatta 150 grama kadar büyük kırmızı meyveler içerir. Doğru ekim ve bakım ile, Snegir (domates) herhangi bir bölge için idealdir.

Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 2019

Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 2019

Related news

 • Popüler Kültürü ve Toplumun Rutin Koşuşturmacasını İğneleyen Adam: Toplu Taşıma Devrimcisi
 • Şambali
 • Çok İzlenen Videolar
 • Georgeun isim günü. Georgeun Adı Günü (Yuri) Günleri
 • Rus vaftizi önemli ve belirsiz bir tarihtir

 • Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 42

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde


  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 41

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 76

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 23

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 40

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 68

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 39

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 95

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 60

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 79

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 19

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 31

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 92

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 32

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 77

  Bullfinch domates - yetiştirilen yerde 96