Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 2019

Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 2019

Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 25 10.02.2019, 17:12

Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin.

Ve bugün hala muhalif rakiplerimiz var.satın alma işlemini fon kaybı olarak gören bulaşık makinesi. Ancak, neyse ki, daha az ve daha az sayıda birey var. Çocukları yetiştirmenin yanı sıra iş yerinde çalışan modern ev hanımları, bulaşık makinesinin tüm avantajlarını mükemmel bir şekilde anlıyor. Ve bunların (avantajları), bulaşıkların elle yıkanmasıyla karşılaştırıldığında, en sert muhafazakarın ikna edilmesi yeterlidir. Dünyadaki uygar ülkelerde, bulaşık makinesi mutfağa kök salmıştır. Ve evimizde bu cihaz sadece sonraki on yılda kullanıcıların güvenini kazanmaya ve kazanmaya başladı.

Bulaşık makinelerinin ana avantajı;Değerli zamanınızı kurtarırlar, dayanamayacağınız işlerde çalışırlar. Sonuçta, bulaşıkları yıkamak için yeterli insan yok! Hostesin (veya ustanın) yakışıklı elleri ikinci artıdır. Su ve alkalin deterjanın olumsuz etkilerine boyun eğmez, ellerin cildinin bakımlı görünümü ve sağlığı korunur.

Bulaşık yıkama kalitesi çokManuel emeğin sonucunu aşar. Bu kaplar, cihazdan çıkarıldığında gerçekten parlaklık ve kusursuz temizlik ile creak. Bu, elbette, gerekli ev aletleri sadece zamandan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda enerji maliyetlerini de azaltır. Su birkaç kez daha az kullanılır, makinenin kendisi ısınır, elektrik tasarrufu veya ısınmak için harcanan gazdır.

Uygun ve işlevsel bir cihaz seçerken,bazı kriterlere dikkat etmek gerekir. Bulaşık makinesinin büyüklüğü, kullanım kolaylığı, görünümü ve gerekli program ve fonksiyonlar tarafından önemli bir rol oynar.

Yani, bulaşık makinesinin büyüklüğü birçok açıdanAilenizdeki kaç üyeye ve mutfağın ne kadar büyük olduğuna bağlıdır. Kompakt makineler (45h55h45sm) vardır, maksimum 4-5 set yemek için tasarlanmıştır. Büyük bir aile için tam boy (60h60h85sm) cihazlar aynı anda 12-14 set yıkayabilmektedir. Ve dar - 6-9 set için 3 kişilik bir aile için genişliği 45 cm.

Bulaşık makineleri müstakil vegirintili. İhtiyacınız olan bulaşık makinesinin büyüklüğünü bilmek, yerini önceden belirlemek ve mobilya setinde boş alan bırakmak tercih edilir. Cihazın lavabonun yanındaki yeri mutfakta hareketin en aza indirilmesi için en uygun olacaktır.

Karar verdiğiniz araç hakkında bilgi sahibi olmaksatın almak için, mobilya tasarımcısı bulaşık makinesi için gerekli olan dolabın boyutunu hesaplayacaktır. Ancak, ev aletleri üreticilerinin, mutfak duvarına gömmek için ideal olan standart boyutta bir bulaşık makinesi geliştirdikleri belirtilmelidir. Niş kendisi, bulaşık makinesi için cephe boyutu yanı sıra, 45 veya 60 cm olacakhangi bulaşık makinesine bağlı olduğunuzu seçin. Ayarlanabilir ayakları sayesinde masa tablasının altına mükemmel uyum sağlar.

Rahat kullanım için, birçokAmaç, maksimum maliyet tasarrufu ve süreç verimliliği olan faydalı işlevlerdir. Örneğin, yükün yarısı sadece bir sepet kullanmanıza izin verir, su akışını yarı yarıya azaltır. Aynı suyun birçok kez kullanıldığı su ve kendi kendini temizleyen filtreyi kaydeder. Modern bulaşık makinesi modellerinde program setlerinin bulunması, beton ürünlere ve kirlilik derecesine uygun seçim yapma şansı verir. Tuz ve durulama yardım göstergelerini kullanarak, tüketimini ayarlayabilirsiniz. Sepetlerin yer değiştirmesi - bu işlev altlığın kapasitesini artıran üst sepeti kaldırmanızı sağlar. Kazara durduktan sonra bulaşık makinesinin hafızası, yıkama işleminin kesintiye uğradığı andan itibaren programı içerir.

Bir premium sınıfın cihazlarında da varçocuk koruma, eşanjör. Bir önceki devirde ısı birikimi ve sonraki kullanımıyla elektrik tasarrufu sağlar. Çıkarılabilir sulama nozulları büyük boyutlu bulaşık yıkama işlemini kolaylaştırır ve başlangıçtaki gecikme, kullanıcı tarafından belirlenen bir süre sonra makineyi çalıştırır.

Tüm bu yararlı fonksiyonlar dabulaşık makinelerinin avantajları. üreticileri arasında, bizim piyasada sunulan Ardo, Ariston, Indesit, ZANUSSI (İtalya), Gorenje (Slovenya), WHIRLPOOL (American-İtalyan şirketi), Bosch, Siemens (Almanya) gibi popüler firmalar. Doğru, para atık "boşuna" asla pişman olacak tüm isteklerini tatmin edecek cihaz seçme ve aile ile kaydedilmiş vakit, her gün başarılı bir satın keyfine varacaksınız.

Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 2019

Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 2019

Related news

 • TIĞ İŞİ YATAK ÖRTÜSÜ MOTİFLERİ
 • Aamir Khanın son filmi 30 Kasımda vizyonda
 • Obamadan ABD ordusuna veda: Halkımızı korumak için gözünüzü kırpmayın
 • Analizör kavramı aşağıdaki bileşenleri içerir ... Terimin tanımı ve yapının tipik özellikleri
 • Güzel fotoğraf albümü kendiniz: Fotoğraf formatını nasıl değiştirebilirim

 • Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 34

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin


  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 40

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 52

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 13

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 33

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 14

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 9

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 82

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 2

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 61

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 57

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 78

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 75

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 32

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 97

  Bulaşık makinesinin işlevlerini ve boyutunu doğru şekilde seçin 48