Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 2019

Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 2019
31.03.2019

Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 80

Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni

Yıldız çiftinin sayısız hayranları henüz yok.Bezrukov ailesi uzun zamandır aile refahının standardı olarak gördüler. Ailenin son on beş yılındaki dedikodu, entrika ve kavgalar ortaya çıkmadı. Ve sonra mavi bir cıvata gibigürlediBezrukov'un boşanma yakında olduğunu haberiIrina Bezrukova. Ayrılık sebebi bilinmiyordu. Çift her şeyi sıfırdan başlama zamanı geldiğini açıkladı ve taraftarları karamsar kıldı.

Romanın başlangıcı

Aşkları yasak bir meyve gibiydi. Sergei ile tanıştığım sırada Irina, ünlü bir aktör Igor ile evlendi.Livanovve bir oğlu yetiştirdi. Sergei, genç bir umut veren aktördü, heves ve istek dolu. Görüşmeleri "Haçlı" filminin çekimi sırasında gerçekleşti ve aralarında bir kıvılcım çıktı.silahsız ve kaçırılmayacak kol boşanmasıEtkileyici yaş farkına rağmen, onlardelicesine birbirlerine aşık olduklarını ve çekimler bittikten sonra parçalayamadılar. Sergei, Irina'ya küçük bir not gönderdi ve burada bir randevuda davet etti. Ve ailesi tehlikede olsa da, kabul etti. Tutkularını uzun süre gizlemek ve sevgilini korumak istemediler. Sevenler, yeni sinek haberleri öncesinde bütün gazeteler aracılığıyla gerçeği akrabalarına açmaya karar verdiler.

Mutlu evlilik

Sergey Bezrukov'un karısı aileden hoşlandımutluluk ve sıklıkla gazetecilerle güçlü bir ailenin sırlarını paylaşıyor. Sergey, eşiyle olan ilişkisinden de gurur duyuyordu. Kariyeri hızla arttı, ancak Irina ile harcamak için her zaman boş zaman buldu.sergei bezrukov'un karısıBezrukov mutlaka aile mutluluğunun sırrınıbirbirlerine sonsuz bir ilgi, destek ve anlayış yatıyor. Aktörler, samimi ve güvenen bir ilişkiye sahipti. Ortak dinlenme, Bezrukov ailesinin gerçek bir geleneği haline geldi. Hayranlar, Bezrukov ve Irina Bezrukova'nın boşanmasının yakın olduğu haberi gelene kadar, yıldız çiftin bir yılda evleneceğinden şüphelenmediler. Bunun nedeni kimseye açık değildi, çünkü bir çift çöpü asla bir kulübenin dışına atmadı, ancak ortak çıkışlarda daima gazetecilere sarıldı ve gülümsedi.

Boşanma nedeni

Sergei Bezrukov'un boşanması gerçek bir duyguydu. Hiç kimse, 15 yıllık mutlu bir aile yaşantısından sonra ailede böyle büyük değişikliklerin nedenlerini anlayamadı. Eşlerin arkadaşları ve akrabalarına göre, hayatları çok bulutsuz değildi. Sorunları boşanma kararından çok önce başladı. Onlar çok farklı kişiliklerdir ve çoğu zaman fikirleri uyuşmaz. Irina sık sık onu rahatsız eden kocasını kontrol etmeye çalıştı. Ancak Bezrukov ailesindeki ana sorun kadındı. Irina kocasının maceralarını biliyordu, ama çok fazla gözlerini kapattı. Bilge bir kadın olmak, sıklıkla kocasıyla çatışmaları düzeltti. Fakat Bezrukov ve Irina Bezrukova'nın boşanmasını ne etkileyebilirdi? Nedeni, Irina'nın hayatındaki trajik olayda ele alınabilir. İlk evliliğinden oğlu Andrei Livanov, bilinmeyen koşullar altında öldü. Oğlunun kaybı, Irina için gerçek bir darbe oldu, kendinden emildi ve kendine özgü bir yaşam tarzına öncülük etmeye başladı. Ancak Sergey Bezrukov'un boşanmasının aktör Anna Matison'un yeni sevgisi tarafından kışkırttığı bir versiyon da var.

Sergei Bezrukov'un yeni aşkı

Onunla, aktör filmin setinde tanıştı "Firs2 "ve artık bırakamadı. Romanları, Bezrukov'un ana rol oynadığı “Samanyolu” film setinde hızla gelişmeye başladı. Anna ayrıca yönetmen olarak görev yapmaktadır. İlk başta hiç kimse, Anna ve Sergei arasında fırtınalı bir romantizmin başladığını hayal edemezdi. Zamanla, birçoğu birbirlerine olan büyük ilgilerini fark etmeye başladılar, genellikle aralar sırasında birlikte yemek yediler.Boşanma Sergey BezrukovAma bir gün birisi etrafta gezinen bir fotoğraf çektiParktaki bir kalem ve sonra her şey belli oldu. Sergei bu konuda basına açıklama yapmayı reddetti. Çift, skandallarla ayrılmaya karar verdi ve yeni bir yaşamda mutluluğunu diledi. Boşanma sonrası Sergei'nin Anna'ya bir öneride bulunduğu ve evlendikleri bilinmektedir. 2016 yılında eşin oyuncuya bir kız çocuğu verdiğini biliyordu. Sergey neşeli haberini onunla paylaştımikroblogMutluluk hakkında deli olduğunu söylüyor.

Boşanma sonrası Irina Bezrukova'nın kişisel hayatı

Irina'nın hayatı nasıldı? Sergei Bezrukov'un eski karısı, özgür bir hayata sahiptir. Kadına göre, başına gelen tüm olaylardan sonra, hayatı tamamen yeniden değerlendirdi. Artık oyuncu her anından zevk almaya çalışır. Eski kocasını aramak ve af dilemek için güç buldu.Irina'nın kişisel hayatı boşandıktan sonra ışınlandıIrina aynı zamanda Sergey için çok minnettar.hala farklı yazarın projelerinde destekliyor. Irina boşanmalarının sadece yasal olduğuna emin. İyi arkadaş kaldılar ve birbirlerine kötülük yapmazlar.

Neden olduğuna dair söylentilere ve söylentilere rağmenBoşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova vardı, ayrılmalarının nedeni sadece kendileri için biliniyordu. Taraftarlar bilmeceyi çözmeye devam ediyor ve bu arada eski eşler kişisel hayatlarını inşa ediyorlar.

Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 2019

Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 2019

Related news

 • Zeki Müren Sarkıları Listesi
 • Marquez, Japonyada şampiyonluğunu ilan etti
 • Doğum gününde bir şef için hediye nasıl seçilir
 • Merkez Haberleri: Yol açılarak hastaneye ulaştırıldı, kız bebek dünyaya getirdi
 • Söz yazarı Ayten Baykal hayatını kaybetti

 • Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 91

  Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni


  Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 23

  Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 73

  Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 22

  Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 45

  Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 23

  Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 7

  Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 96

  Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 19

  Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 87

  Boşanma Bezrukov ve Irina Bezrukova. Yıldız çifti ayrılmasının nedeni 95