Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 2019

Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 2019
20.09.2019

Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 92

Bira "Vyatich": yorumlar. Bira fabrikası "Vyatich", Kirov

Vyatich bira fabrikası zaten çalışıyoryüz yıldan fazla. Onun gelişimi, Vyatka'daki Alman mühendis Karl Schneider'in gelmesinden sonra, 20. yüzyılın başlarında başladı. Yakında Rus İmparatorluğu'nun her yerinde bal ve bira ürünleri satma hakkını aldı.

Yedi yılda, birleştirici sahibi olurköpüklü bir içecek satan iki bira restoranı ve birkaç düzine dükkan. Ürünler Moskova, Peter, Avrupa şehirlerine teslim edilir. Devrimden sonra, bitkinin millileştirilmesi ülkede gerçekleşir. 1921'de işletme bir devlet kurumu oldu. Üretim faaliyetlerine devam etmekte ve geliştirmektedir.

bira vyatich

Gelişimin aşamaları

İşletmenin geliştirilmesinde yeni bir turbira "Vyatich", savaş sonrası dönemde başladı. 1952'de tesiste iki amonyak tipi kompresör kuruldu. Her zamanki buzun soğumasını reddetmelerine izin verdiler. İstikrarlı bir şekilde artan hacimler, malt tedariklerinin gelişmesini ve imalat ekipmanlarının yenilenmesini gerektirdi. Birkaç yıl sonra fabrikada bir kutu malt evi, iki katlı ek bir kurutucu, bir çift kilit vagonu vardı. Ayrıca, birahane modernize edildi:

 1. Bir buçuk tona kadar kapasiteli kurulu kazanlar.
 2. Filtrasyon, kırma üniteleri donatılmıştır.
 3. Ahşap kaplar çelik numunelerle değiştirilir.
 4. Yeni bir teknolojik üretim planı tanıtıldı.

Otomatik hatlar 1970'lerde başlatıldı. Performans saatte yaklaşık altı bin şişeye ulaştı.

bira fabrikası

Modern üretim

Son zamanlardan beri, bira "Vyatich" üretildiBir malt alanı, bir yemek atölyesi, şişeleme ve alkolsüz bir hat içeren birleştirin. Ek ve yardımcı birimler olarak, ekipman onarımı, nakliye ve kompresör bölümleri, kazan dairesi, pazarlama ve ev hizmetleri için birimler bulunmaktadır. Vyatka Brewery birkaç çeşit üretiyor. En popüler markalar aşağıdaki ürünleri içerir:

 • "Zhiguli". Hafif malttan yapılmış standart düşük yoğunluklu bira. Uygun bir fiyata sahip, yaz aylarında susuzluğu giderir.
 • "Canlı." Orijinal ürün, geleneksel tarife göre yapılmıştır.
 • Schneider LAGER. Bitkinin kurucusu adını almıştır. % 4 alkol ile kolay bir içecek. Susuzluğu mükemmel bir şekilde söndürür, belirgin tadı ve hafif hop acısını hissetmenizi sağlar.bira vyatich yorumlar

Çeşitli özellikleri

Geleneksel bira hayranları klasik takdir edecekbira. Bu içeceğin tadı telaffuz edilirken, sekmenin minimum kısmı kompozisyona eklenir. Varyasyonlar pirinci ekleyerek üretilir, bu da onları daha tatlı hale getirir: "Amber", "Barrel". Filtresiz içkinin hayranlarına canlı bira "Vyatich" verilir. Özel bir maya aroması ve geleneksel sarhoş edici aromaya sahiptir. Çoğu zaman ürün bölge içinde satılır, çünkü depolama süresi belirli bir sıcaklıkta birkaç gün (maksimum - bir ay).

Koyu bira "Özel" adı altında üretilmektedir. Orijinal karamel-malt aroması ile sarhoş edici bir üründür. Yüksek yoğunluklu çeşitlerin uzmanları "Elit" tarafından çekilecek. İçki malt tadı vardır, alkol içeriği% 5,8'dir. Bir ürün "Vyatich Krepkoe" bira hayranları için daha güçlü olacaktır. Buna ek olarak, fabrika Yeni Yıl ve diğer bazı tatillere zamanlanmış sınırlı miktarda içecek üretiyor.

Kirov birası

karakteristikleri

Kirov bira "Vyatich" toplu olarak satılmaktadırFıçılar, yarım litrelik cam şişeler, 1,5 veya 3 litrelik plastik kaplar. "Prodexpo" gıda fuarında pastörizasyon yapılmayan parlak kamp, ​​altın ödül ve "Yılın En İyi Ürünü" ünvanını aldı. Özellikleri:

 1. Renk - altın.
 2. Köpük etkisi çok yoğun, kademeli olarak çökmekte olan bir kapaktır.
 3. Aroma, zayıf, zayıf.
 4. İstikrar ortalama,% 12 daha yoğun olabilir.
 5. Tat malt bazdır. Bisküvi, biraz tatlılık ve karakteristik bir ekşi notlarını hissedin.
 6. Karbonlaşma ortalama aralıktır.
 7. Sonras ›- malt, k› sa.

Yabancı yabancı madde görülmez. Hop acı makul sınırlar içinde hissedilir.

Kullanılan bileşenler

Söz konusu içeceğin niteliksel özelliklerini belirlemek için en yaygın çeşitlerin bileşimi çalışılmalıdır. Aşağıdaki göstergeler aşağıda sunulmuştur:

 • Bira "Vyatich il". Kompozisyonda - hafif malt ve arpa şerbetçiotu. Ürünün mukavemeti% 4.5, yoğunluğu% 12'ye kadar, kalori içeriği 46 kcal'dır.
 • Sınıf "Klasik". 4.9'a kadar kuvvet ve% 12'ye varan yoğunlukta hafif bira.
 • İçeceğin güçlü bir versiyonu% 15'e varan yoğunlukta yüzde yedi alkol içerir. Kalori içeriği 58 kcal'dir.
 • Vyatka üreticilerinden filtre edilmeyen bira yaklaşık 4.9 derece.

Gurmeler, "Vyatka özel" markası altında% 14'lük bir yoğunlukla ve 5,5 dereceye kadar mukavemet ile ürünün tadını çıkaracak.

canlı vyatic

yorumlar

Tüketicilerden bira "Vyatich" hakkında duyabiliyorsunuzÇok iyi ve çok değil değerlendirmeleri. İçecek avantajları uygun bir fiyat, çeşitli çeşitleri, iyi tat, kapların muhteşem tasarım dekorasyon, "canlı" bira kullanılabilirliğini içerir.

Yine de, "Vyatich" birası, değerlendirmeleri hakkındaçeşitli, birçok şikayet aldı. Bazı alıcılar tat ve ağır akşamdan hoşlanmıyorlar. Dezavantajlar arasında istikrarsız bir fiyat politikası, diğer üreticilerinkine benzer tat kalitesinde çalma, üretimden hızlı bir şekilde geri çekilebilen, oldukça şüpheli, alkolsüz çeşitlilik var.

bira vyatich

Sonuç

Sonuç olarak, yerli olduğuna dikkat çekilebilir.Uzun bir geçmişi olan bira fabrikaları değerliydi ve nüfusun farklı katmanları arasında talep edilmeye devam ediyor. Birçok açıdan, yeni teknolojilerin piyasaya sürülmesi ve koruyucu maddelerle birlikte ucuz hammaddelerin kullanılması, ürünün tadı ve diğer nitelikleri tarafından etkilenmektedir. Ne yazık ki, elit şirketlerin pek çok sahibi, her zaman istenen sonuca götürmeyen, minimum yatırımla kar etme eğilimindedir. Vyatich bira fabrikasının kaliteli ve doğal bir ürün üretmeye devam edeceğine inanmak istiyorum.

Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 2019

Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Kesme Şeker Bebek Yeleği Nasıl Örülür
 • Devlet organları sistemi
 • Kandidiasis stomatiti: başlangıç nedenleri, semptomatoloji ve hastalığı ortadan kaldırmanın yolları
 • Çenede çıkan sivilce için doğal çözüm

 • Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 51

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov


  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 91

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 64

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 46

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 17

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 65

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 63

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 99

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 8

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 41

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 68

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 7

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 28

  Bira Vyatich: yorumlar. Bira fabrikası Vyatich, Kirov 13