Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılırBir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır

19.05.2019

Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 76

Bir turist için talimat: "gosu- service.ru" ile pasaport nasıl yapılır

Seyahat etmeye başlamak içinarzunun, finansal fırsatların ve seyahat belgelerinin kullanılabilirliği. Birçoğu, ülkemizde pasaport ihraç etme prosedürünün çok yorucu olduğunu söyleyebilir. O zaman bir şey istemezsin, hatta seyahat et. Neyse ki, son zamanlarda Rusya sakinleri paralarını, zamanlarını ve sinirlerini koruma fırsatı buldular. Artık yorucu sıralarda durmak yerine internet üzerinden seyahat belgeleri düzenleyebilirler. Başvuru, Rusya Federasyonu kamu hizmetlerinin internet kaynağı aracılığıyla sunulabilir. Ve bugün "gosu- service.ru" aracılığıyla bir pasaport nasıl yapılacağı hakkında konuşacağız. Basitçe, hızlı ve en önemlisi - kuyruklar olmadan!

Pasaport "devlet hizmetleri" aracılığıyla kayıt: kayıt

devlet hizmetleri aracılığıyla pasaport nasıl yapılır

Başlamak için, kayıt olmanız gerekirPortal. Bu oldukça basit ve 15 dakikadan fazla sürmeyecek. Önceden emeklilik sigortasının yeşil kartını bulmak daha iyidir (başka bir isim SNILS'dir). Numarası portal kullanıcısının kişisel alanına girmek için kullanılacaktır.

İlk başta sistem size koşulları incelemenizi teklif edecekşantiye ve onlarla hemfikir olun. Ardından, kimliğinizi doğrulamanızı isteyecek ve size, çeşitli elektronik yollar veya elektronik imza kullanarak, Rostelecom ofislerinden biri olan Rusya postaları yoluyla erişimi etkinleştirmek için bir kod elde etmek de dahil olmak üzere birkaç yol seçeneği sunacaktır. Pratikte görüldüğü gibi, çoğu zaman Rus vatandaşları ilk veya ikinci seçeneği seçer. İlk durumda, aktivasyon kodu 2-10 gün içinde, ikinci 9-10 gün içinde gelecek.

Bir seçim yaptıktan sonra, sistemaşağıdaki bilgileri girmenizi isteyecektir: isim, doğum tarihi, cinsiyet, SNILS numarası, e-posta kutusu, telefon numarası, ikamet adresi (kodun gönderileceği yer).Pasaportların devlet hizmetleri aracılığıyla alınması

"Gosuslugi.ru" ile pasaport nasıl yapılır

Aktivasyon kodu ile bir mektup aldığınızdaUygun alana en son girin, sitede sunulan tüm olası kamu hizmetlerinden yararlanabileceksiniz. Tabii ki pasaport almak gibi ve tabii. "Devlet hizmetleri" sayesinde çok kolay:

 1. Siteye git, elektronik servislerin bölümünü bulunFederal Göç Servisi, ilgilendiğiniz pasaport tipini seçin (5 yıl için ya da biyometrik verilerle, iki katına çıkarak - 10 yıl).

 2. Başvuru formunu göreceksiniz. İhtiyaç duyduğunuz bilgileri önceden tüm dokümanları hazırlamak daha iyidir. Bu, bir Rus vatandaşının pasaportu, bir dizi SNILS, bir çalışma kitabı veya iş aktivitesi hakkında tam bir veriye sahip bir özgeçmiş, elektronik formda bir fotoğraftır (300 KB'a kadar ve en boy oranı 3.5 ila 4.5 olmalıdır).Pasaportların devlet hizmetleri kanalıyla tescili

 3. Anketi doldurup gönderdikten sonra, sistem işleyene kadar birkaç gün bekleyeceğiz.

 4. Yaklaşık üç gün sonra, bir şey yapmayı unuttuğunuz takdirde, pasaport ofisine davet beklemek veya anketi doldurmak için bir talepte bulunacaksınız.

 5. Gösterimi canlı bir kişi tarafından kontrol edildikten sonra, belirlenen zamanda bir toplantıya davet edileceksiniz ve hangi belgelerin sizinle birlikte alınacağını size söyleyeceksiniz (genellikle hazırlıkları için iki hafta verin).

 6. Pasaportunuz, belgeler teslim edildikten sonra yaklaşık bir ay içinde hazır olacaktır (başvuru sahibinin ikamet ettiği yerdeki evraklarını belgelemek için standart süreler).

İşte, aslında, ve bunun için söylenebilecek her şey"gosudslui.ru" ile pasaport nasıl yapılır sorusu. Gördüğünüz gibi, her şey yeterince basit. Ve eğer yaşamın sonunda istemiyorsan, Mark Twain'in dediğine göre, biraz seyahat ettiğinden pişman oldun, yapacak bir şeyin yok, "gosueslug.ru" ile pasaportu nasıl yapacaksın ve maceralarla tanışmaya gideceksin.

Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılırBir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır

Related news

 • Porçöz Lekesi Nasıl Çıkar
 • Mutlu Bireyler Mutlu Ailelerde Filizlenir
 • Sahne Kadınların
 • Anneme, adamlarıma gelmediğini nasıl söylerim
 • Mona Lisa’nın altında başka bir tablo mu var

 • Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 99

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır


  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 18

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 38

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 19

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 33

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 15

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 87

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 88

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 31

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 48

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 26

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 77

  Bir turist için talimat: gosu- service.ru ile pasaport nasıl yapılır 54