Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 2019

Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 2019

Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 96 12.02.2019, 02:58

Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar

Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır? Bu sorun, bu kullanışlı cihazın eksikliğinden kaynaklanan tatsız bir durumda olan tüm insanları ilgilendirmeye başlar. Bir coveted içkinin yakınlarda olduğunun farkına varmak talihsiz değil, ama denemenin bir yolu yok! Bununla birlikte, buluşun özlemi her zaman insan aklının karakteristiğiydi. Bu nedenle, bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap açmak için birçok yolun tasarlanması şaşırtıcı değildir.tirbuşon olmadan bir şişe şarap açmak nasıl

Bunlardan en basit olanı, hatta kaçınmaktır.Alkol, insanlar filmlerde (çoğunlukla komediler) ya da hatta hayatta izleyebilirlerdi. Bu, şarap ya da votka için şişeler yönlü su çekici vasıtasıyla açıldığı zamandır. Bunu farklı yollarla oluşturabilirsiniz. Klasik seçenek - teknenin altındaki elin avucunun doğru ve güçlü vuruşları. Ancak bu sadece bu durumda beceriye sahip insanlar için mümkündür. Bunun sebebi banliyö için basittir: elinize zarar verebilir veya çarpma kuvveti hesaplamaksızın içeriğin bir kısmını dökebilirsiniz. Ama bu şekilde tirbuşon olmadan bir şişe şarap açmak ve sağlık ve içecek için minimum risk ile nasıl? Çıkış yardımcı cihazların kullanımı olacaktır: su, ayakkabı veya kalın bir kitap ile plastik bir kap. Bu, darbe kuvvetini düzenlemeye yardımcı olacak ve (veya) cam kabı yıkımdan koruyacak her şeydir.mantar ve tirbuşon

Yatay yerleştirilmiş şişe dipleri yerleştirilirayakkabı topuğunda. Sonra duvardaki topuktan geçmeye başlarlar. Kalın kitap, dikey yüzey ve cam kabın tabanı arasında bir sönümleyici görevi görür. Plastik şişe sadece altını yendi. Şaraplı bir gemi, bir kişi tarafından tutulur ve bunun üzerine ikinci vuruşlar yapılır.

Açmanın başka yolları vartirbuşon olmadan bir şişe şarap. En yaygın kullanılan yöntemlerden biri, yeterli çap ve uzunlukta bir vida kullanılmasıdır. Açılış işlemi, mantar ve tirbuşonun nasıl etkileşime girdiğine benzer. Bu vidalamak için bir tornavida kullanın ve penseyi çıkarmak için. Başka bir seçenek de, mantarı şişenin içine sokmaktır. Ancak, bunu yapmak için parmak çok güvenli değildir. Parmak boynuna sıkışırsa, incinebilir veya şaka kahramanı olabilirsiniz. Ek olarak, yeterli kuvvetle basmak için belirli fiziksel verilere sahip olmak gereklidir. Uzun ve ince bir nesneyi kullanmak daha iyidir: bir çivi, bir dal parçası.şarap şişeleriFişin kolayca geçebilmesi içinBoyun, şişeyi kendi ekseni etrafında (saat yönünün tersine ve saat yönünde üç kez) kaydırmanız, alttan birkaç kez patlamanız veya tekneyi dikey olarak döndürmeniz ve yaklaşık 10 saniye sonra orijinal konumuna geri döndürmeniz gerekir. Tüm bu manipülasyonlar, içindeki basıncı etkileyecektir, bu da tapayı daha fazla itme işlemini kolaylaştıracaktır. Bu yöntem, boynun aşağı doğru genişlemediği, ancak sivriltildiği şişeler için kesinlikle uygun değildir.

Mantarı çıkarmaya çalışabilirsiniz.dar ve güçlü bir bıçak. İlk önce, daha derinlemesine sıkışmış olmalı, böylece yeterince sıkı sıkışmış. Daha sonra bıçağı bir bezle sarın ve mantarı şişeden çıkarın. Tüm olası "hussar" yollarını kullanmak, istenmeyen bir durumdur. Sonuç şaraba bir cam vuruşu olacaktır.

Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 2019

Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 2019

Related news

 • Etiket: saç düzleştirmenin doğal yolları
 • Koruk Şerbeti
 • Hamilelik testi ne zaman kesin sonuç gösterecek Test gebeliği gösteremez mi

 • Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 66

  Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar


  Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 16

  Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 80

  Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 7

  Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 55

  Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 47

  Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar 23