Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 2019

Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 2019
15.05.2019

Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 68

Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete

Bir zamanlar, geçmişin başlangıcında bir yerlerdeYüzyıllar, Rusya'da iki kız kardeş yaşıyordu. Güzeller, zeki kızlar ve gerçekten yetenekli kızlar, neşeli eğilimlerini ve şaşırtıcı iletişim kolaylıklarını takdir eden birçok hayranı vardı. Ve ismi muhteşem bir şekilde taşıdılar - Tsvetaeva. Genç erkek arkadaşların çoğu evlere giriyorlardı, burada edebi sohbetler için akşamları, lezzetli güçlü çayı ve elmalı turtaları inanılmaz bir kokuyla geçiriyorlardı. Bu hikayenin detayları uzun zamandan beri unutulmaya yüz tutmuş durumda, ancak Rusya'da misafirleri, Tsvetaeva pastası - kız kardeşlerin isimleriyle anılan bu eşsiz yemeğe karşı hala alışılmışın dışında.

Fantastik tadı ve benzersiz yanı sıraelma ve tarçın aroması, bu yemek her zaman kolaylık ve pişirme hızı ile hostes memnuniyetle, bu tarifi öğrendikten sonra, sonsuza kadar seveceksiniz. Bu yüzden, kendinize bir Tsvetaeva turtası hazırlamak için şunlara ihtiyacımız olacak:

 • dolum için elmalar. Bir kilogram almaları gerek. Daha az yapabilirsin, ama sonra dolgunun tüm çekiciliği kaybolur, çünkü mutlaka çok olması gerekir. Bu davayı denizaşırı meyveler için almayın, süpermarket raflarından parlak bir parlaklık elde edin. Bir kokulu yerli antonovka ile daha iyi - ve onunla birlikte pasta daha lezzetli olacak ve tarihsel özgünlük korunacaktır.

Krema için:

 • 1 fincan iyi ekşi krema. Pie Tsvetaeva, tek başına sıvı modern ekşi kremin kullanımına izin vermez. Burada en az% 20 yağ içeren bir ürün seçmeniz gerekiyor ve% 30 ekşi krema bulmaya çalışmak daha iyidir. Sadece bu durumda krem ​​gerçek olacak, ihale ve eriyecek.
 • 1 adet tavuk yumurtası (eğer yumurtalar çok küçükse, iki tane al);
 • 2 yemek kaşığı. elenmiş un kaşığı;
 • Bir bardak şeker (gerçekten rakamı önemsiyorsanız biraz daha azına sahip olabilirsiniz).

Test için:

 • 150 g iyi tereyağı (ucuz yayılır veya margarin almayın);
 • ekşi krema yarım bardak (krem için aynı);
 • bir buçuk bardak ince, özenle elenmiş un;
 • hafif söndürülmüş sirke soda.

Başlangıç ​​olarak bir doldurma hazırlarız - bir kabuktan temizlerizHoş kokulu elmalarımız ve onları küçük bloklara ayırdık. Elmalar çok tatlı ise, limon suyu ile serpilirler - tada eklenir. Sonra, Tsvetaeva börek ihalesini ve zenginliğini yapacak olan kremi hazırlıyoruz. Bunu yapmak için, yukarıdaki tüm bileşenler karıştırılır ve üniform olana kadar bir çırpma teli veya mikser ile çırpılır (5-10 dakika boyunca dövmeniz gerekmez).

Tüm hazırlık çalışmaları tamamlandığında,hamur yoğurun, kıvamda erimiş plastisin benzemelidir - yumuşak, yumuşak ve orta derecede viskoz olun. Bundan sonra, hamuru greslenmiş bir şekle koyun ve eşit şekilde alt ve yanlara dağıtın. Hamur için doldurma - önce dilimlenmiş ve soyulmuş elma, sonra da krem ​​şanti koyun.

Karıştırma işlemi genellikle gerekli değildirorada - krem ​​yeterince sıvı çıkıyor ve elmaları dağıtır. Krem dökülmeli, böylece kalıp arasındaki boşluğa doldurularak kalıbın tüm çevresine dökülmelidir. Tamamen dekore edilmiş tsvetaevsky turta bir fırında göndeririz. Önce 180-200 derece ısıtılmalıdır. Pişirmek için gereken süre yarım saatten kırk beş dakikaya kadardır.

Bu süreden sonra, pasta fırından çıkarılır ve servis edilmeden önce öğütülmüş tarçın serpilir. Her şey - elma keki Tsvetaevsky masada servis yapmaya hazır.

Elmalı geleneksel reçete ek olarak,Meyve ve meyve dolgulu daha modern varyantlar da var. Aslında, artık böyle bir kek Tsvetaeva'yı arayamazsınız, ama bundan daha az lezzetli olmaz. Böylece dolgu ile arkadaşlarınızı ve yerel mutfak yeteneklerinizi şaşırtıcı bir şekilde deneyerek farklı kombinasyonları deneyebilirsiniz.

Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 2019

Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 2019

Related news

 • İÇ PİLAV TARİFİ
 • Evde Efsane Kuzu Mühürleme, Kuzu Pirzola Nasıl Yapılır (Yemek Tarifleri)
 • Dirsek ekleminde ağrı
 • Ispanak Garnitürü
 • Yeni Sezon Moda Trendleri: Gömlek Elbise Kombinleri

 • Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 67

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete


  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 82

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 18

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 68

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 65

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 41

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 52

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 59

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 19

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 53

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 31

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 94

  Bir Tarih ile Tsvetaevsky Pie Reçete 5