Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce 2019

Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce 2019
Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce


Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce

Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce

 Kadınlar güzelliğine, vücudunun duruşuna, estetiğine çok önem verirler. Her bir vücut uzuvlarının güzel durmasını isterler. Bel ise kadınları en narin ve zarif gösteren vücut bölgesidir. Kadınsı bir görüntü ince bir bel ile ortaya çıkmaktadır. Son yıllardaki giyim modasında da vücut porsiyonlarına dikkat edilerek giymek önemli olmaktadır. Düşük bel pantolonlar ve etekler ince bel ile daha da öne çıkmaya başlamıştır. Fakat her kadının kemik yapısı ve vücut ölçüleri farklıdır. Bu farklılıklar dengesiz beslenme ve yağlanma ile ortaya çıkar. Bu gibi sebepler özellikle vücudun bel kısmının kalın görünmesine neden olur. Bu tip kalınlaşan vekilo alan bölgeleri zayıflayarak, egzersiz yaparak giderebilirsiniz. Fakat kemik yapısının iri olması nedeniyle bazı kişiler ne kadar zayıflarsa zayıflasın bel kısmı kalın gözükmektedir. Bu durum zayıf olan kadınlarda da görülür. Bu tamamıyla kemik yapısıyla ilgilidir. Bu gibi olaylar da çözüm cerrahi operasyonlar geçirmektir.Bel inceltme estetiği yaptırmakgayet kolay bir işlemdir. Kusurlu gördüğünüz bel bölgesini plastik cerrahi uzmanlarına başvurarak inceltmeniz mümkündür.

 

Liposuction İle Bel İnceltme Estetiği

bel-iceltmeÜlkemizde Liposuctin yöntemi kullanılarak istenilen yerdeki fazla olan yağlar emilir.Bel inceltme estetiğinde liposuctionçok kullanılan bir yöntemdir. Şu sıralar liposuction da vaser cihazları çok gözde olmuştur. Bu yöntemle herhangi bir kas dokusuna, sinirlere ya da damar dokularına hiçbir şekilde zarar gelmemektedir. Vaser cihazı sadece yağlara seçicidir. Bu sayede yağlar kolayca vakumlanarak emilir. Daha sonrasında kanül yardımıyla yağlar dışarı çekilir. Böylelikle işlem sonrasında ince bir bel elde edilmiş olunur.

 

Bel İnceltme Estetiği Sonrası Nasıldır?

Lazer liposuction ile kolayca emilen yağlardan sonra işlem bitirilir.Bel inceltme estetiğiyaklaşık 1,5 saat kadar sürmektedir. Ameliyat olduktan sonra hastane da kalmaya gerek yoktur. Hasta evine gidip dinlenebilir. Ortalama 1 hafta sonra normal günlük hayata dönülebilir. Ameliyattan sonra bel korsesi verilir. Bunu muhakkak takmak gerekir. İyileşmeyi başaralı kılmak için bunların yapılması şarttır. Takılacak olan korse yüzeysel düzensizliklerin olmasını engeller. Evde dinlenirken beli zorlayacak hareketlerden uzak durmak gerekir.

 

Bel İnceltme Estetiğinde Karın Germe Ameliyatı

bel-incelt Bel inceltme estetiği ilk çıktığı yıllarda birçok kişi tarafından spekülasyona uğratılmıştır. Birçok doktor bunun doğru ya da yanlış olduğunu savunan düşüncelerini paylaşmıştır. Bu konu hakkında hala uzlaşılamamakla birlikte karar verecek elbette kadınlardır. Kadınsı hatlarını ortaya çıkarmak isteyen kadınlar bel inceltme estetiği olabilir.Bel inceltme estetiği ile karın germeoperasyonu birlikte de yapılabilir. Genelde beli kalın olanlar kiloludur. Bel oyuntusu bu yüzden belirgin olmaz. Fit bir görünüme sahip kişilerde bu sorun pek görülmez. Bu işlem genel anestezi altında yapılır. Karın derisi kasık bölgesinden bir kesi yardımıyla kaburgalara kadar açılır. Daha sonra en altta duran kaburgalar belin yan kısmında daha oyuk olacağı bir pozisyona getirilir. Burada kesinlikle kaburgalar alınmaz. Karın germe operasyonuyla da kişi istediği ince bele ve fit bir görünüme ulaşacaktır. Bu operasyonda kaburgaların çıkartılması ciddi sağlık problemlerine yol açar. Kaburgalar sadece ciğerlerimizi korumaz diğer organlarında bir bütün olarak durmasına desteklik sağlar ve yardımcı olur. Kaburgaların yeri değiştirilirken iç organlara zarar gelme riski de bulunmaktadır. Bu yüzden bel inceltme estetiği uzman doktorlar tarafından yapılmalıdır.

 

Bel İnceltme Estetiği Fiyatları

Bel inceltme fiyatlarıbirçok etkene göre değişebilmektedir. Ameliyatı yapacak olan cerrahın uzman olması ve hastanenin bilinirliği fiyatları artırır. Ameliyat sırasında kullanılan tıbbi malzemelerin kalitesi ve uygulanan anestezi çeşidi fiyatları etkiler. Bel inceltme estetiğini farklı yöntemleri vardır. Bu yöntemleri fiyatlarına göre tercih etmeniz mümkündür. Liposuction ile bel inceltme estetiği fiyatı 800-1200 TL arasında değişir. Kaburgaların yer değiştirilmesi ile bel inceltilen ameliyatın fiyatı 1200- 4000 TL arasındadır. Kesin bir bilgi almak için hastanelere ya da doktorlara başvurabilirsiniz.


Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce 2019

Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce 2019
Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce


Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce


Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce


Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce


Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce


Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce


Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce


Bel Estetiği İle Beliniz Daha İnce