Balashikhada bowling (TRC Galion) 2019

Balashikhada bowling (TRC Galion) 2019

Balashikhada bowling (TRC Galion) 93 08.02.2019, 10:43

Balashikha'da bowling (TRC "Galion")

Artık pek çok kişi bowling gibi bu tür spor oyunlarına bağımlı. Ve bu şaşırtıcı değil. Oyun arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirmenizi, onları birbirine daha yakın hale getirmenizi sağlar.

Oyunun özü, püskürtülmüş topların en az miktarı için belli bir yoldaki iğneleri yıkmaktır.

Balashikha Galion'da bowlingOyun o kadar popüler ki oradabowling için özel eğlenceli merkezler. Her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilirler. Genellikle keyifli vakit geçirmek için tüm koşulları vardır. Her şehirde bowling kulüpleri bulabilirsiniz. Ancak bazıları özellikle ünlüdür. Örneğin, Balashikha'da bowling oynamayı teklif eden bir kulüp.

Bovling çeşitleri

Bu tür eğlencelerin çeşitleri çok: (Mum şeklinde işaretçilerine kullanılır) kendlpin bowling, dakpin bowling (her biri üzmeye belli bir noktaya alırken, beş işaretçilerine kullanılır) desyatikegelny, pyatikegelny (on pin bir üçgen şeklinde bir parçanın ucuna monte edilmiş) (skittles küçük ördekleri benzerler) kaykaylar vb.

Balashikha'daki bowling ("Galion") - ünlü bir eğlence mekanı

Balashikha şehrinde (Moskova bölgesi)alışveriş ve eğlence merkezi "Galion" olarak adlandırılmaktadır. Bowling severler için özel bir oda var. Her gün birçok insan onu ziyaret ediyor. Sadece yetişkinler değil, aynı zamanda çocuklar bowlingte ellerini denebilir. Özel çocuk yolları var. Bu çocuklar bir topu ne zaman, şerit üzerinde tamponlar hep işaretçilerine yıkmak çocuğun sağlayan yükselmeye olduğunu. Bowling eğitmeni oyunun temellerini ve kurallarını anlamaya yardımcı olur.

Balashikha'da bowlingBalashikha'daki bowling, favori bir yer,Böylece neredeyse her gün onu ziyaret eden düzenli müşterilerle tanışabilirsiniz. İyi bir şey, bir restoranda kendinizi tazelemek ve arkadaşlarınızla canlı spor yayınları izlemek mümkün ve ucuz olmanızdır.

Çocuklar, özellikle slot makinesi salonundaki varlığı takdir edeceklerdir.

"Galion" kulübünün parlak ve renkli dekorasyonu,Modern ekipman, restoranda çeşitli menüler, güler yüzlü personeli hiç kimseyi kayıtsız bırakmayacak. Balashikha'da bovling oynamak için bu kulüpten herhangi birini ziyaret eden herkes kesinlikle orada tekrar dönecektir.

Parça sayısı (on) aynı anda birkaç grup oynamanıza izin verir. Ücretsiz otopark müşteriler için bir başka önemli artı.

Balashikhada bowling (TRC Galion) 2019

Balashikhada bowling (TRC Galion) 2019

Related news

 • Dalgalı Boyunluk Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Türk Malı 5.Bölüm izle
 • Ermenistan: Türkiye ile ilişkileri normalleştirme protokollerini iptal edeceğiz

 • Balashikhada bowling (TRC Galion) 6

  Balashikhada bowling (TRC Galion)


  Balashikhada bowling (TRC Galion) 99

  Balashikhada bowling (TRC Galion) 54

  Balashikhada bowling (TRC Galion) 41

  Balashikhada bowling (TRC Galion) 34

  Balashikhada bowling (TRC Galion) 73

  Balashikhada bowling (TRC Galion) 96

  Balashikhada bowling (TRC Galion) 48