Balık Burcu Bebekleri ve Özellikleri - Bebek Astrolojisi


Balık Burcu Bebekleri ve Özellikleri - Bebek Astrolojisi

Balık Burcu Bebekleri ve Özellikleri - Bebek Astrolojisi

Balık Burcu Bebek ve Özellikleri, Balık Bebek Ebeveynlerine Geleceğe Yönelik Önerileri, Balık bebeklerin uyku problemi.

Annelik kutsal bir görevdir. Biz kadınlar, çocuğumuz olsun ya da olmasın, bebek sahibi olmanın ne kadar zor olduğunu ve birçok sorumluluğu beraberinde getirdiğini biliriz. Bazı bebekler mışıl mışıl uyurken, bazıları tüm gece sizi uykusuz bırakır. Bazı bebekler tüm mamayı silip süpürürken, bazılarının mamasına Hindistan cevizi aroması katıp, öyle yedirmek zorunda kalırsınız. Bebek Astrolojisi, bebeğinizin en sessiz dönemlerinde onu anlamanıza yardımcı olur.Peki balık burcu bebek özellikleri nelerdir?

Bebeğinizi mutlu etmek, gelişim sürecinde onu doğru yönlendirmek istiyor musunuz? O zaman “Bebeğimin Astrolojisi” yazı dizimiz tam size göre!

Balık Burcu Bebek Astrolojisi

Eğer bebeğiniz 19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında doğduysa, yani ortalama 25 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında anne rahmine düştüyse, siz de bir Balık Burcu Bebek annesisiniz. İleride belki sanatçı, belki mühendis, belki fotoğrafçı ama ne olursa olsun görselliği mükemmel algılayabilecek bir evladınız olacak. Peki ya şimdi? 

İşte Balık Burcu Bebeğinizin Astrolojisi…

Balık Burcu bebeğiniz belli alerjiler, birtakım enfeksiyonlar veya doğum anında oluşabilecek komplikasyonlar ile dünyaya gelmiş olabilir. Anne rahminde olması gerektiğinden daha fazla veya az konaklamış da olabilir. Balık burcu doğası gereği sıkıntı duyduğu her andan kaçma eğilimindedir. Bu sebeple eğer ana rahmi kendisine dar geldi ise erkenden dünyaya gelme, ana rahminden memnun ise bu değişimi göze almamak için doğumda gecikme veya komplikasyonlara sebebiyet verecek şekilde dünyaya gelme söz konusu olabilir.

 Hassas doğarlar…

Dünyaya geldikleri andan itibaren çok hassastırlar. Oldukça korunaklı alanlara, nazik hareketlere, belki bebek masajlarına, sonsuz sevgiye, sonsuz ilgiye ve kocaman öpücüklere ihtiyaç duyarlar. Bebek deyip geçmeyin. Etrafta olmanız ile olmanız arasındaki farkı hemen algılayacaktır. Yürüyüşlerinizde veya ev dışındaki gezilerinizde, önden bağlanan ana kucaklarını tercih etmeniz ona kendisini daha huzurlu hissettirecektir.

Balık bebek uyku problemi en az olan bebektir.

Balık Burcu Bebek

Balık bebeklerin anneleri ve babaları, bebeklik döneminde çok şanslıdır. Çünkü Zodyak’ta uyku konusunda en az problem yaşayan bebekler Balık burcu bebeklerdir. Uyanıkken bile hayaller aleminde dolaşmaktan hoşlanan bu burcun bebeği, uykuyu ve uyku saatlerini sever. Yemek konusunda problem çıkarabilir ama uyku konusunda asla. Biraz sallamanız, biraz konuşmanız veya eğlenceli bir oyuncakla hikayeler anlatmanız yeterli olacaktır.

Sık sık arkalarından iteklemeniz gerekebilir.

Balık bebekler çok tatlı, kolay sakinleşen, kolay uyuyan bebeklerdir. Pek sorun çıkarmazlar. Ancak iş büyümeye ve birtakım alışkanlıkları kazanmaya, yürümeye veya emeklemeye geldiğinde onları biraz yüreklendirmeniz gerekir. Geç emekleyebilir, geç yürüyebilirler. Özgüvenleri diğer Zodyaklı bebeklere göre biraz daha geç gelişir. İlk adımları atması için teşvik etmeli, kaşığı elinde tutma konusunda ısrarcı olmalısınız.

Balık Bebek Ebeveynlerine Geleceğe Yönelik Öneriler

Balık burcu fantezilerle yaşamaktan hoşlanır. Hayal gücü çok zengindir. Onun hayal dünyasını zenginleştirebileceği ve bu dünyaya somut bir ürün çıkarabileceği faaliyetlerde bulunmasına yardımcı olmalısınız. Örneğin küçük yaşlarda başlayacağı bir resim veya enstrüman kursu, bilinçaltı düzeyindeki uçlarını dünyaya akıtmasını sağlayacaktır. Bu tür aktiviteleri kısıtlar, görsel temaları ortadan kaldırırsanız muhtemelen Balık çocuğunuz kendine değişik kaçma yolları geliştirecek ve dünyadan her geçen gün daha fazla bağını koparma eğilimine geçecektir.

Balık burcu çocuğun günlük rutinleri uygulamada problemleri olacaktır. Sınırlardan hoşlanmadığı için sınırları uygulamakta da zorlanır. Bu sebeple çok küçük yaştan yapılacaklar listesini önüne koymanızda fayda var. Her sabah dişini fırçalaması gerektiğini, yatağını toplaması gerektiğini, ödevlerini günü gününe yapması gerektiğini bilmeli. Bir gün yatağını veya kıyafetlerini toplarsanız, ertesi gün yine size yıkacaktır. Küçük yaşta disiplin kazandırmaz iseniz, her gün şirkete geç gelen o iş arkadaşınız gibi olacaktır.

Evcil hayvan besleme konusunda hassasiyetiniz yoksa, ona evcil bir hayvan almanız, onunla büyümesi çok hoşuna gidecektir. Balık burcu çocuklar ve bebekler sürekli sevgi alışverişi içinde olmak isterler. Onunla beraber büyüyecek bir evcil arkadaş onun bu iç güdüsünü rahatlıkla beslemesine yardımcı olacaktır. Eğer evcil hayvan beslemek konusunda hassasiyetiniz varsa, yardım kuruluşlarının gönüllü aktivitelerine beraber katılabilirsiniz. Hasta bir insan için bir şeyler yapmak veya huzur evlerine ziyarette bulunmak ona iyi gelecektir. Diğer çocukların aksine o bu tip faaliyetlerden keyif alır, rahatsız olmaz.

Balık burcu bebeğiniz veya çocuğunuza asla duygusal kurallar koymamalısınız. Örneğin; “erkek adam ağlamaz!” gibi. Onun duygusal olarak kendini dış dünyaya yansıtması gerekir. Bu tarz kısıtlamalar veya öğretiler, ileride ağlamak yerine başka birtakım düzensizlikler geliştirmesine sebep olabilir. Örneğin duygusal açlıklarda aşırı yemek veya alkol kullanmak gibi.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2019 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2019 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2019 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.
Related news Balık Burcu Bebekleri ve Özellikleri - Bebek AstrolojisiBalık Burcu Bebekleri ve Özellikleri - Bebek Astrolojisi


Balık Burcu Bebekleri ve Özellikleri - Bebek Astrolojisi


Balık Burcu Bebekleri ve Özellikleri - Bebek Astrolojisi


Balık Burcu Bebekleri ve Özellikleri - Bebek Astrolojisi


Balık Burcu Bebekleri ve Özellikleri - Bebek Astrolojisi


Balık Burcu Bebekleri ve Özellikleri - Bebek Astrolojisi