Bakır Saç Modelleri 2019

Bakır Saç Modelleri 2019 Bakır Saç Modelleri

Bakır Saç Modelleri

Benzer İçerikler

Yorumlar

2

Bakır Renginin 15 Yeni Saç Modeli

Sıcak, altın ve pembe yumuşak dokunuşlu muhteşem metal(bakır) ilhamlıgenişkızıl ton yelpazesini bakır olarak tanımlıyoruz. Bu grup, yumuşak kestaneden kızıla ve Satsumadan mandalinaya zengin bir renk spektrumu içerir. Hafif tonlardaki versiyonlarıbile oldukça özeldir ve sıradan kahve ve sarılara göre daha dikkat çekicidir. Doğru kızıl tonunu seçmek biraz zor olabilir, düşünmeden bir seçim yaparsanız kendinizi özelliği olmayan ve ucuz görünen bir renkle bulabilirsiniz. Bugün, size seçkin modern görünüm sunacak zengin çeşitlilikte kaliteli ve karışık bakır tonlarıvardır. Aşağıda en iyi ve popüler 15 bakır tonuna sizin için örnek verdim. Bir bakın ve sevdiğiniz fikirlere kucak açın, rica ederim!

Bakır Saç ve Seçenekleri

-Düz Saçlar İçin Bakır: Eğer saçınız düzse ve bakıra boyamayıdüşünüyorsanız; ombreyi tercih etmelisiniz. Koyu kestane ya da kökler kırmızıyken uçlara doğru pembe-sarıya dönen renkleri kullanabilirsiniz. Muhteşem bakır geçişinin parlaklığınıdaha iyi gösterebilmek için saçlarınıza son ipek dokunuşu olarak bukleler yapmalısınız.

Dalgalıve Kıvırcık Saçlar İçin Bakır: Bütün bakır tonlarıkıvırcık ve dalgalısaçlar muhteşem görünür. Dağınık görünümler, kumsal dalgaları, gösterişli vintage dalgaları…hepsi kızıllara çok yakışacaktır. Kır çiçekleriyle, dallarla, doğadan ilham alan rüstik dokunuşlarla  tamamlanmışdağınık dalgalışık topuzlar ya da örgüler size çok yakışacaktır.

Bakır tonlarıiçin uygun olmadığınıdüşündüğüm tek saçyapısıdoğal siyah saç. Eğer siyah saçlıkadınlar dolaşmışbuklelerle rahat edebileceklerse onlar da bakır tonlarınıdeneyebilirler.

Aşağıda deneyebileceğiniz bazıtrend güzel bakır ton örnekleri ve saçmodelleri bulacaksınız. Fikirler edinin ve tadınıçıkarın!

Kızıl Saç Paleti

 

1. Odunsu Kızıl:İlk anda göze çarpmayan narin bakır sanki asil bir odunsu kızıl tonu elde edilmek için sütle seyreltilmişgibi. Bu ton rafine parlak saçlar isteyenler için muhteşem bir kızıl saçtercihi olacaktır.

 

2. Bohem Kızıl Kahve:Bu büyüleyici kırmızılıkahve tonu karışık yapısıyla kendine özgübir tarz yaratır. Bu rengi bazdaki renkten bir ton açık ince çizgilerle tamamlamak onu daha da sıra dışıyapacaktır.

3. Cesur Mandalina:Çok güzel olduğu kesin; ama herkes için olmadığıda öyle! Eğer pop renkler için yeteri kadar cesursanız ve yüksek derecede parlaklık ve kontrastın yoğunlaştığıbu tona alışabilecekseniz şansınızıdeneyin, değecektir. Parlak dudaklarla tamamlayın.

4.Çift Tonlu Görünüm:Daha ayrıntılıbir şey mi denemek istiyorsunuz? Gözleri üzerinize çekeceğiniz çift renkli, acılımandalinanın sütlüçikolatayla seyreltilmişgörünümünübir düşünün deriz. Katlıalagarson kesilmişkısa saçlar için iyi bir seçenek;  ama tek seçenek değil.

5. Ateşli Bakır:Zengin kafidemsi bakır kimseyi sıradan yapmayacaktır. Böyle bir saçrengiyle kalabalık içerisinde doğal renkler ve çok basit günlük kıyafetler bile giyiyor olsanız fark edilirsiniz.

6. Parlak Kestane Renkli KırmızıGeçişli Doğal Bazlı:Birkaçsene önce saçdiplerinin belli olmasıuygunsuz olarak nitelendirilirdi. Bugün ise ilk bakışta birbirlerini tamamlamayacağıdüşünülen gri ve kestane kırmızıbile tamamen kabul edilebilir bir görünüm olarak karşımıza çıkıyor. Çok sevdiğimi söyleyemem ama günümüz renk modasıiçin kesinlikle ilginçbir yenilik olduğunu kesin.

7. Ateşli Satsuma Ombre Görünümü:Taze bakır tonu fikri kahverengi ve sarıdan daha çok turuncu ve kırmızıya yaklaşıyor. Bu renk bize altın sarılar içinde pürüzsüz bir şekilde eriyen koyu kızılın güneşli Satsumaya geçişini gösteriyor. Parlayan ipeksi son dokunuşise renk açıcının etkisini arttırmak.

8. CilalıŞık Bakır Dalgalar:Bakır rengin bu muhteşem koyu tonu, ne çok açık ne çok koyu; orta karar, klasik, yoğun; ama fazla parlak ve şatafatlıolmayan bir  görünüm sunar. Eğer saçınız için daha tutucu çözümler arıyorsanız bu rengi düşünmelisiniz.

9.Şeftali Ombreninİçinde Kadifemsi Kumral:Bu yalın kadifemsi ton ılık alt tonlarla, doğal makyaj yapıldığında bile, açık renkli tenler için muhteşem bir tercih olacaktır. Biraz abartmak, ayrıntılarıdaha da parlatacaktır. Çilekli sarımuhteşem bir ton çifti olacaktır.

10. Kızıl:Kızıl, Nicole Kidman gibi açık tenli alt tonlu doğal sarışınlar için iyi bir ton olacaktır. Bu tonda, yumuşak kızıldan sonlara doğru ince ince kırmızılaşan geçişler görüyoruz. Uzun, dağınık dalgalarda muhteşem görünecektir.

11.İnce Bakırlar:Doğal trendler ve doğal saçrenkleri günümüzün moda anlamında yeni eğilimi. Eğer doğal bakır istiyorsanız, bu renk göz önünde bulundurmanıza değecektir.

12. GüneşDokunuşlu Kızıl Dalgalar:Eğer bakır üzerine güneşte açılmışgibi hafif bir renklendirme yaparsanız, vintage dalgalarla muhteşem görünecek eşsiz bir kızıl tonu yakalamışolursunuz. Bu ton, basit bir saçmodeliyle tamamlandığın muhteşem bir seçenek olabilir.

13. Ateşli Bakır:Daha cesur ve ateşli tonlara geçicekseniz fazladan ilgiye de hazır olmalısınız. Bir de eğlenceli, dağınık bir saçmodeliyle bu ilgiyi ikiye katlarsınız. Ve eğer güzel, gençve macera doluysanız bu hiçde kötübir şey değildir.

14. Eski Bakır:Koyu bakır renk, zengin yapısıve baskın görünümüyle vintage bir hava taşıyacaktır. Ayrıca geçmişe referans veren metalik stil temayıkullanmak için saçaksesuarlarıtercih etmek de iyi bir fikir olacaktır.

15. DalgalıSaçlarİçin Koyu Kestane:Sert, yoğun kestane tonu, doğadan ilham alan doğal dalgalısaçmodelleri için muhteşem olacaktır. Basit ve doğal içeriklerle saçtaki bakır notaların koyulaştırılarak sonrasında dağınık örgülerle tamamlanmasına bayılıyorum!

Gördüğünüz gibi bakır tonu sadece bakıra referans vermez. Yumuşak ve doğal tonlardan cesur ve parlak renklere genişbir paleti barındırır. Ayrıca saçrenginizin temek bileşen rengiyle oynayarak kızıldan mandalinaya onu çeşitlendirebilirsiniz. Kızıl ten renginize uyduğu sürece ideal bakır tonunuzu bulmak için istediğiniz tonu deneyebilirsiniz.

Bakır Saç Modelleri 2019

Bakır Saç Modelleri 2019

Related news

 • Kız Tarafına Tanışmaya Giderken Ne Alınır
 • Sakallı İpten Gelin Şalı Yapılışı
 • Aşkım Kapışmak kimdir Nerelidir ve kaç yaşındadır
 • Patatesli Tuzlu Kek Tarifi
 • Makyajdan yorulan ciltlere ne yapılmalı

 • Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri

  Bakır Saç Modelleri