Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 2019

Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 2019
24.08.2019

Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 21

Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı

"Demir atı" satın almak, tüm sürücüleri değilArabalarını olarak gece geçirmek nerede düşünün. Birçoğu kendi pencerelerine koydu, böylece sakin bir perdenin arkasından ya da bir balkondan izleyebilirsiniz. Bazı geçidi kapatan ve komşularını rahatsız, kapıya yakın olarak yukarı çekin. Tabii ki, doğru olanı o korumaları tetikte koruması altında güvenli ve emniyetli bir gece geçirecekler ücretli otopark, arabayı uzağa götürmek. Başka bir seçenek - ucuz kabuk olsa bile aracınız için bir ev satın almak için, ama bu bir zaman meselesi ama şimdilik konut önünde bir platforma razı olmak zorunda.

Bahçede park etmeGarajın alternatifi avluya park etmek. Üzerindeki yasa park kuralları olup, ihlali cezanın dayattığı çok sayıda özel yasaklamayı öngörmektedir.

Sakinlerin genellikle bulunduğu bir durum varyüksek katlı binalar, avluda arabalar bırakıldığı için bebek arabasıyla gitmek imkânsız olduğu için memnun değil. Sahipleri onları bir gün veya bir ay için değil, başkalarının görüşünü tamamen görmezden gelen yıllardır kaderin rahmetine bırakan arabalar var. Tabii ki, bu tür zararlı suçlularla ilgili konutlar konut büroları tarafından çözülmeli ve durumun ağırlaşması durumunda belediye polisi olmalıdır.

Kanun avlusunda park etmeBugün, bahçede uygun park yeriev çevresinde komşularla olan skandalları değil, konut ve toplumsal hizmetlerin çalışanlarını da değil, aynı zamanda küçük ama yine de hoş olmayan para cezalarından da kaçınabildiğiniz konusunda oldukça basit kurallar önermektedir. Şoför, birden fazla uyarıya tepki vermezse, bir gün aracının bir çekici aracıyla götürüldüğünü fark edebileceğini söylemeliyim. Ve bu, toplumsal hizmetlerin kesinlikle meşru bir tepki olacak.

Bahçede kategorik olarak yasaklanmış park yeri:yataklar veya çimenler. Bunun için kaçınılmaz olarak bir idari para cezası ödemeniz gerekecek. Buna ek olarak, bahçede çitlerle çevrili parklara izin verilmemektedir ve bu aracın küçük bir otomobil olmasına rağmen bu araçların özel ekipmanların hareketi veya çalışması için bazı engeller yaratabileceği yerlerde izin verilmemektedir. Örneğin, bir çöp kamyonu veya kar temizleme aracına ulaşılamazsa.

Bahçede park etmeBazı yüksek binaların altında mağazalar veofisler, bu nedenle çalışmalarını görmezden gelemezsiniz. Avluda park etme, malların yüklenmesi veya yüklenmesinin gerçekleştiği servis kapılarından en fazla on metre uzakta park imkânı sağlar.

Çok sık bir zaman resim gözlemleyebilirİşçiler ZhEKov konut sakinleri tarafından çok sayıda şikayette bulunarak evleri ziyaret ederler ve araçların disiplinsiz sahiplerinin yorumlarını yaparlar. Çoğu zaman, bahçede uygunsuz park etme, trafik polisine başvurmanın yanı sıra bir protokol çizme sebebi haline gelir.

Park alanı

Tüm bu durumlardan kaçınmak ve gereksizgüçlük, yasal olarak hareket etmek için doğru şey. Sonuçta, sadece bahçedeki otoparkın sahibinden izin alınmasıyla sorun olmaz.

Arabanın sahibi de sahipseÇok katlı bir binada konut, sonra o kendi topraklarına belirli hakları vardır. Kiracıların buluşması, dükkan sahiplerini ve evdeki diğer organizasyonları davet etmek, avluda park yeri düzenlemeye karar vermek için bir protokol hazırlamak gerekir. Bu belge ilçe yönetiminize sunulmalıdır. Avluda park etme nedeninin gerekli olduğuna dair gerekçeyi gösterecek herhangi bir biçimde yazılmış bir beyanname eşlik etmelidir.

Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 2019

Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 2019

Related news

 • İzmir’deki terör saldırısı Rus basınında
 • Parke Rengine Göre Ev Dekoru
 • TIĞ İŞİ ÖRGÜ LASTİKLİ ÇİÇEKLİ TOKA ÖRME
 • 50 litrelik şişede kaç litre gaz var 50 litrelik bir tankta kaç tane küp gaz var
 • Özgür Pencere Çocuk ve Genç Kalem Öykü Yarışması 2011

 • Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 81

  Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı


  Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 63

  Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 48

  Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 82

  Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 4

  Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 25

  Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 48

  Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 19

  Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 75

  Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 5

  Bahçede park etme - sakinlerinin baş ağrısı 49