Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 2019

Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 2019
24.08.2019

Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 20

Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar

Tüm durumları sıralamak mümkün değildir.Diğer abonenin numarasının denge durumunu bilmeniz gerekir. İletişimin yönetilmesi mümkün olmadığı zamanlarda, hesabı zamanında doldurmak ve onları doğru zamanda iletişim kurmadan terk etmek için akrabalarının ve arkadaşlarının bakiyelerini kontrol edebilmek önemlidir. Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim? Bu tür bilgileri ve koşulları nasıl elde edebilirsiniz?

Başka bir abonenin dengesini nasıl öğrenebilirim?

Bilgi almak için seçenekler

Almak için birkaç seçenek belirleyebilirsiniz.MTS'deki hesap durumu hakkında bilgi: Başka bir abonenin İnternet üzerinden veya cep telefonundaki bir istekle dengeyi öğrenin. İlk seçenek, sevilen bir kişinin (eş, çocuk, anne, vb.) Sayısında hesap bakiyesinin izlenmesi gerekiyorsa mükemmeldir. Sonuçta, bilgileri görüntüleme olanağıyla birlikte, numarayı yönetme hakkını (üzerinde etkinleştirilmiş olan servisler, ayrıntılı çağrıları alma, vb.) Alırsınız.

Abone için böyle bir seçeneğin"MTS" operatöründen "Başka bir numaranın dengesi" resmi servisin kullanılması daha iyidir. Bu şekilde başka bir MTS abonenin dengesini nasıl bulabilirim? Hangi koşullarda hizmet sağlanır, daha ayrıntılı olarak tartışılacaktır.

diğer abonenin telefonunun dengesini öğrenmek

İnternet üzerinden başka bir MTS abonenin dengesini nasıl bulabilirim?

Bilgiyi görebilmekİnternet üzerinden başka bir numara dengesinde, denge için kontrol edilmesi gereken abone için kişisel bir web ofisinde yetkilendirme için benzersiz bir parola atamak gereklidir. Bu SIM kartı el altında bulunduran bir mobil cihazınız varsa bunu yapabilirsiniz. Bir kez bir şifre atayabilirsiniz. Gelecekte, yalnızca bu kombinasyonu kullanarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Tabii ki, herkes başka birine böyle bir fırsat vermeye hazır olmayacak. Her şeyden önce, kişisel büro, yapılan çağrılar da dahil olmak üzere, numarayla ilgili herhangi bir bilgiyi elde etmek için gerekli araçlara sahiptir.

Başka bir MTS abone sayısının dengesini öğrenin mi?

Ayrıca bir operatör seçeneği "Başka birinin dengesisayılar "olarak değiştirir. Etkinleştirildikten sonra, bir kişi * 140 * + 7YYYYYYYYYY # numaralı bir talep vasıtasıyla başka bir hesabın durumunu kolayca kontrol edebilir. Bilgiler, birkaç dakika içinde bir kısa mesajla alınacaktır. Başka bir kişinin numarasının bakiyesine ilişkin verileri almak için bu yöntemi kullanmaya başlamadan önce, bakiyeyi izlemek için onay vermeniz gerekir.

Bunu yapmak için numarası aktive edildiİlgili hizmet, hesabın durumunu izleme hakkına sahip olan sayılar eklenir. Bağlamak için, servisin yapılandırıldığı * 111 * 422 # numaralı sorgu aranır. Tüm bu manipülasyonlar ayrıca kişisel bir web dolabı veya 111'de bulunan sesli menü aracılığıyla da gerçekleştirilebilir.

Hizmet ücretsiz olarak verilmektedir.aktivasyon ve düzenli ödemeler olmadan, bakiyeyi görüntülemek için tüm istekleri tahsil edilmez). Bu durumda, bir önkoşul, favoriler listesinde mevcut numaraların eklenmesidir. Bu hizmetin tarife planınız ve kullanım şartlarınız üzerinde etkinleştirilmesi, bölgenizdeki hücresel operatörün resmi portalında belirtilmelidir.

MTS, İnternet üzerinden başka bir abonenin bakiyesini buluyor

Paket "Çocuk": Çocuğun dengesini kontrol etmek

Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl öğrenirseniznumarası isteğe bağlı "Çocuk paketi" seçeneğine bağlı? Başlangıçta, ana numaraların eklenmesi gerekir, böylece hesap durumu hakkındaki bilgileri görüntüleyip çocuğun yerini takip etme izni verilir. Daha sonra, denge bilgilerini elde etmek için, aynı USSD isteğini kullanmalısınız - * 111 * 422 #. Çocuğun hesabının durumu ile ilgili veriler, bir süre sonra isteğin gönderildiği numaraya yazılı olarak gönderilecektir.

Böylece, başka bir MTS abonesinin telefonunun dengesini çeşitli yollarla öğrenebilirsiniz.

Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 2019

Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 2019

Related news

 • Pablo Picasso kimdir
 • Öpücük
 • Zaman Tasarrufu Nasıl Yapılır
 • Anne 32.Bölüm izle
 • Rus hacker haberinde Fallout 4 oyunundan görsel kullanan CNN alay konusu oldu

 • Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 25

  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar


  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 98

  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 15

  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 29

  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 66

  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 19

  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 26

  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 54

  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 73

  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 53

  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 33

  Başka bir MTS abonesinin dengesini nasıl bulabilirim: olası tüm yollar 80