Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 2019

Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 2019
25.08.2019

Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 15

Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz

Dişi organizma, ayda birHer kız adet görüyor. Bu dönemde adil sekslerin çoğu iyi hissediyor ve bazıları şiddetli bir acı çekiyor. Buna ek olarak, "Menstruasyon sırasında sevişmek mümkün mü?" Sorusuyla ilgisini çekiyorlar. Elbette yapabilirsiniz, ancak çok dikkatli olmalısınız.

Menstruasyon sırasında sevişmek mümkün müdür?

Bir erkek ve bir kadın benzer bir konuda konuştıklarında çoğu kez yanlış anlama var. Şimdi, bu konuyla ilgili birçok çelişkiyi önlemeye yardımcı olacak faydalı tavsiyeler vereceğiz.

Bazı kızlar yeterince önderlik etmeye devam ediyormenstruasyon sırasında aktif cinsel yaşam. Doğru, kendilerini bu dönemi samimiyetten reddeden erkekler, bunun sebebi - onların titizlikçileri.

Çift düşünmezse, o zamancinsel ilişki erteleme, buna değmez çünkü kritik günlerde kızların daha güçlü seks, artmış cinsel arzusu için artan bir ilgi var. Dolayısıyla soru şu şekilde ortaya çıkıyor: "Menstruasyon sırasında sevişmek mümkün mü?"

Lido tüketimindeki artış kolayca açıklanmaktadır: Kritik günlerde kadınlarda cinsel organlar büyük miktarda kan doludur. Bu, anladığınız kadarıyla daha güçlü olan yeni duyumların ortaya çıkmasına neden olur. Buna ek olarak, kritik günlerde seksin ağrıyı azalttığı düşünülmektedir. Dolayısıyla menstruasyon sırasında cinsel aktivitenin mümkün ve bazen de gerekli olduğu sonucuna varılabilir.

Aylık esnada sevişmek mümkün olup olmadığı: önlemler

Menstrüasyon sırasında hamile kalabilir miyim?

Bu dönemde, basittenkurallar, çünkü şu anda rahim ve yumurtalıklar virüslerin ve mikropların nüfuz etmesine karşı daha hassastır. Buna ek olarak, menstrüel deşarj erkeklerde iltihaba neden olabilir. Bu nedenle, cinsel organların hijyenine özel dikkat göstermek gerekir ve prezervatif kullanmak istenir. Enfeksiyon olasılığını azaltırlar.

Kritik günleri denemek zorunda değilsinizseks. En uygun seçenek - hiç hoş olmayan, kolay cinsel ilişki. Aşırı uyarlama ve aşırı stres, artan kanama ve şiddetli ağrıya yol açabilir.

Adet sırasında hamile kalabilir miyim? Doktorlar böyle bir olasılığın dışlanmasının imkânsız olduğunu, ancak bu süre zarfında gebe kalma riskinin çok küçük olduğunu belirtiyorlar. Ve eğer gerekliyse? Adet sırasında hamile kalmak nasıl? Korunmasız cinsiyetten yararlanın. Adet akıntısı sperm ile karışmaz. Tek soru, yumurtanın döllenmeye hazır olup olmadığıdır. Ancak, kadın döngüsünün başka herhangi bir gününde olduğu gibi.

Basit gerçekler

adet sırasında hamile kalmak nasıl

Kritik günlerde sevişmeyi planlamak,önceden, doğru yeri seçin. Bu yatak varsa, yatak örtülerini lekelememek için gereksiz bir havlu hazırlayın. Bazı çiftler ayakta seks yapıyorlar. Birisi banyoda seks yapmayı tercih eder, çünkü samimi bir yakınlıktan sonra herhangi bir yerde koşmak zorunda kalmazsınız, birlikte bir duş alabilirsiniz.

Eğer bir kadın adet sırasında kendini iyi hissetmiyorsa, o zaman sıradan seksten vazgeçmelisiniz, tesadüfen daha az zevk getirmeyen alternatif bir form deneyebilirsiniz.

Menstruasyon sırasında sevişmek mümkün mü? Yukarıdaki açıklamalara dayanarak buna mümkündür, ancak dikkatli olmak gerektiği açıktır. Ve Modern doğum hakkında unutma.

Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 2019

Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 2019

Related news

 • Renk yoksunluğu - Tedavi ve Önleme
 • Eyeliner Sürmenin En Kolay Yöntemi
 • Kilo kaybı için su Sassi. Yorumlar, yemek tarifi, öneriler
 • Eurovision’cu nineler Dünya Kupası için söyledi
 • Burcunuza göre hangi ağaçsınız

 • Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 81

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz


  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 24

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 78

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 8

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 77

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 98

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 95

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 32

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 32

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 76

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 11

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 30

  Aylık esnada sevişmek mümkün olsun: sırları açığa vuruyoruz 7