Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 2019

Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 2019
24.08.2019

Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 83

Autosunburn "Garnier": ürün yorumları ve kullanımı için kurallar

Sonbahar bahçededir ve yaz çok istiyoruz! Her şey sıcak, ılık yumuşak deniz ile ince kumlu plaj, taze ve yeşil etrafında, parlak güneş parlayacak ve hepimiz Çılgın vardır içinautosunburn garnier отзывыve bronzlaşmış. Ve şimdi ne? Güneş pek fazla değil, bronzlaşma çabuk geçiyor ve sadece bir sonraki yaz hayal edebiliyoruz. Ve tüm yıl boyunca elastik bronzlaşmış bir cilde sahip olmak istiyorsun! Tabii ki, bu durumda bir solaryum bir çözüm olabilir. Fakat hepimiz biliyoruz ki normal ultraviyole radyasyon cilde çok zararlıdır. Onu doğal nemden mahrum ederek kurutur. Sonuç olarak, cilt hızla büyür yaşlı, "yaş" pigment lekeleri, her kadında büyük bir üzüntüyle ortaya çıkar. Neyse ki, bir çıkış yolu var ve bu durumdan - hafif bir bronz gölge veren bir krem ​​kullanmanız gerekiyor. Bu makalede, benzer bir tesis hakkında konuşmak istiyorum: "Garnier". Bu şirketin ürünleri hakkındaki yorumlar çok iyi. Bıraktığı güzellik araçları, güvenle güvenebilirsiniz. Buna ek olarak, bu büyük kozmetik ürünlere yönelik fiyatların değerli müşterilerimiz için kabul edilebilir olduğunu belirtmek gerekir.

Garnier hakkında biraz

İlk önce kendimle ilgili biraz konuşmak istiyorumGüneşli Paris'te doğmuş olan Garnier, 1904'te aşk ve güzellik kenti. Onun sahibi bir parfümeri ve bir kuaför Alfred Amour Garnier idi - dolayısıyla şirketin adı. Bıraktığı ilk ürün bir saç losyonu idi. Güzellik dünyasında gerçek bir his oldu, çünkü o zaman insanlar kafalarını sabunla yıkıyorlardı. Yakında başarılı bir şirket, bir Gaston Russell tarafından satın alındı ​​ve buna Laboratoires Garnier adı verildi. Şirketin ürün yelpazesi hızla genişledi: yüz, vücut ve saç cilt bakımı için araçlar ortaya çıktı.garnier yorumlar

1936'da cildi koruyan ürünler vardı.zararlı güneş radyasyonundan, - Ambre Solaire. O günden bu yana uzun yıllar geçti ve en çok olumlu olan ve değerlendirilen kozmetik ürünleri "Garnier", dünyanın en iyilerinden biri haline geldi. Bu şirketin güzellik ürünleri saçlarımıza ve cildimize iyi bakar, ağız boşluğuna dikkat eder, her zaman güzel ve sağlıklı olmamız için bize yardımcı olur. Serideki bu şirketin derisi için kozmetik ürün yelpazesinde temsil edilen ürünlerden biri, otomasyon ürünüdür.

Bronzlaşma salonları ___ 'dan Garnier

Autosunburn "Garnier", hangi hakkında değerlendirmeleriÇoğu olumlu, çeşitli formlarda mevcuttur: süt, jel, sprey ve köpük. Sprey kullanımı çok uygundur, çünkü ellerinizle ovulmaya gerek yoktur. Ancak aynı zamanda daha az ekonomiktir. Jel ve köpük cildi daha iyi nemlendirir, eşit olarak uzanır. Süt esas olarak vücudun cildine uygulanacak şekilde kullanılır.

kozmetik garnier отзывы

Otomatik sürüşü kullanmadan önceAracın etkinliğine odaklanan "Garnier", cildi temizlemeniz ve hazırlamanız gerekiyor. Bunu yapmak için, düzgün bir şekilde kavrulmalı ve bir ovma ile işlenmelidir. Bu, güneş yanığının tonunun düz kalması için yapılır. İşlemden sonra, yüz ve vücut üzerinde kendi kendine bronzlaşma uygularız. Bundan sonra ellerim sabunla. Kural olarak, bu tür araçlar zaten nemlendirici bileşenleri içerir. Bu nedenle, herhangi bir besleyici veya nemlendirici krem ​​uygulanmasına gerek yoktur.

Müşteri Yorumları

Daha önce deneyen çoğu kadın"Bronzlaştırıcı" kendi kendine bronzlaşma kullanmanın kolay ve kullanışlı olduğunu kabul eder. Bu kremleri kullandıktan sonra cilt, alışılmadık derecede yumuşak, nemlendirici hale gelir, güzel bir doğal bronzluk kazanır. Bu, diğer üreticilerden gelen birçok otomobilin fazla karanlık veya doğal olmayan tonlar vermesi nedeniyle çok önemlidir. "Garnier" alıcıları, kremin kullanılmasının sonucunun 4. günde görünmeye başladığını belirtir.

Böylece, autosunburn "Garnier", hakkında değerlendirmeBu ürünün yüksek etkinliği ile ilgili söylendiği gibi, cilde bronz bir gölge kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda onu da önemsiyor, zararlı faktörlerden nemlendiriyor ve koruyor.

Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 2019

Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 2019

Related news

 • Boko Haram 94 kız öğrenciyi kaçırdı, 48i kurtarıldı
 • İngilizce bilgisi modern insan için vazgeçilmez bir şarttır
 • IPhone X satışları beklenenin altında: Apple hisseleri 2 günde yaklaşık yüzde 7 düştü
 • Konak 23 Nisan Sokak Oyunları Şenliği
 • Yakadan Başlamalı V Dilimli Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 39

  Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar


  Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 61

  Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 78

  Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 95

  Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 23

  Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 3

  Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 37

  Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 5

  Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 68

  Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 65

  Autosunburn Garnier: ürün yorumları ve kullanımı için kurallar 26