Goruntuler resim Fotograf Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler
Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler 53 16.02.2019, 07:12

Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler

İtalyan markası Atos Lombardini, bir simgedir.tarz ve kadın paslanamazlık. Bu marka tarafından temsil edilen kıyafetler koleksiyonları çok yönlü yönelimleri ile ayırt edilir. Bunların arasında hem klasik dolap çeşitleri hem de etek, şık elbiseler ve gece önlük öğeleri bulabilirsiniz. Her model materyalin doğallığı ve kesimin mükemmelliği ile karakterize edilir. Moda tasarımcılarının çabaları sayesinde, insanlığın güzel yarısının ince temsilcisi olarak mükemmel bir şekilde oturan stil ve daha muhteşem bir kadın.

Markanın tarihine gezi

Efsaneye göre önemli bir dönemİtalyan şirketi Atos Lombardini, önceki yüzyılın seksenlerindendi. Başlangıçta, ürünün ve görünümün kalitesine çok fazla dikkat edildiği bir aile şirketi oldu. On yıl sonra etiket geniş popüler Apennine yarımadası dışında popülerlik kazandı.

Şirketin otuz yıllık geçmişi boyunca,benim en sevdiğim aile meselem hiç değişmedi. Bugün önde gelen pozisyonlar efsanevi Athos Lombardini'nin kızlarını taşıyor ve giysileri daha şık ve modern hale getiriyor.

atos lombardini

Şirketin felsefesi ve favori işe yaklaşım

Markanın kurucusunun felsefesine göreAtos Lombardini, markalı giysiler doğal ve kaliteli bir materyal, ideal bir doku ve abartılı renk şemasına sahip olmalıdır. Bugün, marka yalnızca kendi ülkesinde değil, aynı zamanda Avrupa'daki açık alanlarda da yeterince saygı görüyor.

Atos Lombardini tarzında bir kadın kırılganmükemmel tadıyla yaratılış, toplumdaki statüye saygı göstermeye layık ve sınırsız mali imkânlar. Modern zamanlarda, marka yılda en az beş koleksiyon üretiyor. Ürün yelpazesine yalnızca günlük işleri değil, aynı zamanda sahiplerini kendine güvenen bir kadın olarak mükemmel biçimde konumlandıran oldukça abartılı modeller atfedilebilir.

atos lombardini giyim

Markanın hammaddeleri ve ürün yelpazesi Atos Lombardini

Bu efsanevi markayı üreten giyim,tüm kalite standartlarını karşılar. En son moda trendlerine göre yapılır. Atos Lombardini'nin giysileri arasında pantolon, etek, orijinal jumper, sıkı tişört bulabilirsiniz. Bu giyim kategorisi gençleri hedef alıyor. Buna ek olarak, klasik eğilimlerin kıyafetleri daha gerçek yaştadır ve bu da daha ciddi bir yaş kategorisine yöneliktir.

Şirketin kendi kapasitesikumaş üretimi. Kumaşların en popüler dokuları ve çeşitleri bugün pamuk, triko ve en iyi ipektir. En geniş marka ürün yelpazesine, ayakkabı ve şık aksesuarları dahil etmek gereklidir.

Unutulmamalıdır ki Atos Lombardini, bir kadının toplumdaki yerini ve eşi benzeri olmayan lezzetini en iyi ifade eden gündelik kıyafetleridir.

Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetlerresim galeriler Goruntuler fotograflar

Related news

 • Blue Arrow - demiryolu (çocuk tasarımcısı): paketleme, fiyatlar, incelemeler
 • Bardakta Mısır Nasıl Yapılır
 • Su içmemeniz gereken 7 durum
 • Altintaş Haberleri: Elindeki tüfeğin kazara ateş almasıyla vurulan Burak, toprağa verildi

 • Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler 32

  Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler


  Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler 98

  Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler 54

  Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler 3

  Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler 42

  Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler 13

  Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler 91

  Atos Lombardini - büyüleyen kıyafetler 42