Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak içinAristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için

19.05.2019

Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 48

Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için

Eski günlerde porselen yüzü beyaz deri olarak kabul edildi.Üst sınıfın bir ayrıcalığı. Her yaştan Laik kadınlar onu güneş ışığından, kızarıklıktan ve koyu lekelerin görünümünden korudular. Kuşaktan kuşağa, her ailede, asil görünümünü ve tazeliğini korumak için yüzün cildini nasıl beyazlatacağı üzerine gizli bilgi aktarılmıştır.

Cildi beyazlatmak içinMakyaj sanatçısı günümüzde ideal "kanvas"kızların zarif şık makyajı için cildin mat sarkık gölgesi. kışkırtıcı smeshinok çağındaki çiller gelen kloazma, lentijin, karaciğer lekeleri ve diğer pigmentli lezyonlar: Ama bahar ve yaz süreleri adil seks kozmetik sorunları çeşitli görünmeye başlıyor. Bazıları, örneğin ephelids veya "güneş öpücükleri" gibi oldukça zararsızdır, diğerleri ise hastalığın semptomları oldukları için doğru bir teşhise ihtiyaç duyarlar.

Nereden Başlayalım

Cildi beyazlatmadan önce,karanlığın doğasını belirlemek için uzmanlar. İç organların hastalıklarını ilgilendiren vakalarda, öncelikle nedeni gidermek ve daha sonra doğal güzelliklerini düzeltmek için uğraşmak zorundasın.Lazerli beyazlatma

Beyazlatma yapmak daha iyi nerede: güzellik salonunda veya evde?

Salondaki cilt ağartma prosedürü iki aşamadan oluşur:

- melanin'in pigment üretim seviyesinin azaltılması;

- epidermisin kornifiye tabakasının eksfoliyasyonudur.

Yöntem bir - kimyasal soyma

Bu amaçla kullanılan daha önce yapılmış kozmetikçilersalisilik alkol (% 20), fenol veya civa içeren merhem. Bu bileşenler, güvenli değildir, bu yüzden doğal bir alfa-hidroksi asitler veya AHA ile ikame edilmiştir: laktik asit, sitrik asit, glikolik asit, ananas, greyfurt, şarap, narenciye ve çarkıfelek meyvesi. Buna ek olarak, melanin sentezini düşürme özelliği askorbik asit (vitamin C) içerir. Etkili kimyasal peeling ile cildi beyazlatmak için bilerek Uzmanlar güzellik uzmanları, doğru AHA konsantrasyonu alabilirsiniz ve sağ izlem bak tavsiye: Bir nemlendirici veya etkin yenileyici krem ​​ile.Yüzün bir cildini ağartmaktan

İkinci yöntem - yüz, boyun, dekolte ve ellerin lazerle beyazlatılması

Kadınlarda yaşa bağlı cilt değişiklikleriBalzac'ın yaşı genellikle yüksek oranda melanin içeren pigmentli lekelerin oluşmasıdır. Bu durumda evdeki cilt aydınlatma prosedürleri istenilen etkiyi yaratmaz. Sadece birkaç seansta modern bir lazer cihazı yardımıyla doktorlar-güzellik uzmanları, bu bölgeleri çevreleyen dokulara zarar vermeden ağrısız bir şekilde ağrısız hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Beyazlatma prosedürlerini ne zaman yapabilirim?

sonuçCildi kimyasal soyma ile hafifletin veGüzellik salonlarında lazerle parlatma uzmanları, güneş ışınlarının yaz aylarında olduğu kadar aktif olmadığı Eylül'den Nisan'a kadar olan dönemde tavsiye ederler. Salonlardan daha az agresif olan ev beyazlatma prosedürleri, yaz aylarında, ancak sadece akşamları başarıyla üretilebilir. Herhangi bir açıklama prosedüründen sonra öğleden sonra, özellikle güneşin artan aktivitesi sırasında cildin en az 30-50 birim, geniş kenarlı şapkaların korunmasıyla cildin korunması gerekir.-10 ila 17 saat arasında. Bu arada, bulutlar tarafından kapatılan göksel göksel, aynı zamanda cilt üzerinde pigment lekelerinin oluşumunu uyarabileceğini hatırlamak gerekir.

Ev beyazlatma prosedürleriEv beyazlatma prosedürleri

Çiller vepigmentasyon pek fark edilmez mi? Sütlü bir gölge ile kadife kapak evde elde edilebilir. Bu amaçla iyi beyazlatma özelliklerine sahip bitkiler uzun zamandır kullanılmaktadır: limon, maydanoz, salatalık, bazı tür meyveler: çilek, ahududu, karpuz. İyi besler ve beyazlatıcı bira mayası mayası. Açıklayıcı etkisi olan maskede, uzmanlar hayvan kaynaklı ürünler eklemeyi tavsiye eder: süzme peynir, süt, yumurta proteini, kefir veya ekşi krema. Mısır Kleopatra kraliçesi, süt banyoları sayesinde sahip olduğu inanılmaz güzel teniyle meşhurdu. Ve Orta Çağın kraliyet halkı, cildi banyolarda şampuanla yeniden canlandırdı ve ağarttı. Günümüzde birçok güzellik, cildin mineral suyla nasıl beyazlatılacağını, tonlama ve sağlıklı bir üniforma tonu vermeyi biliyor.

Çinko Beyazlatıcı Maske

Cildi aydınlatmak için bu tür minerallere katkıda bulununhidrojen peroksit, kaolin ve çinko gibi maddeler. Çok dikkatli bir şekilde ihtiyaç duyacağınız maskeye ekleyin (özellikle çinko). Bu maddelerle kuru cilt tipli kızlarla ilgilenmek çok gereklidir.

Önemli! Ağartma nasıl seçimiyüz ve vücut cildi ile, danışmanız gerekiruzman uzman-güzellik uzmanı. Doğal ürünlere sahip ev maskeleri sadece aydınlatır, aynı zamanda gençleşir, nemlendirir ve besler, kırışıklıkların oluşumunu önler, görünümü iyileştirir.

Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak içinAristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için

Related news

 • Bilgisayar ağlarının sınıflandırılması
 • Erdal Beşikçioğlu: Bu vatan için öl deseydi ölürdük
 • İçme sütü örneğinde kalite kontrolü
 • Fenerbahçe: 68 - Perfumerias Avenida: 56 MAÇ SONUCU
 • Premenstrüel sendrom belirtileri nasıl hayatta kalabilir

 • Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 12

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için


  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 69

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 55

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 97

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 85

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 97

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 22

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 2

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 25

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 20

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 27

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 24

  Aristokratın sırları, ya da yüzün ve vücudun cildini beyazlatmak için 37