Çapkın erkeği yola getirmek 2019

Çapkın erkeği yola getirmek 2019 Çapkın erkeği yola getirmek

Çapkın erkek nasıl adam edilir?

İlişkiler içerisinde, kadınların ve erkeklerin ilişkileri adına edinmeleri gereken belli başlı sorumlulukları bulunmaktadır. Buna göre kadının ilişkide titizlik göstereceği ekstrem durumlar ve erkeklerin de kendilerince dikkatli olması gereken ekstrem durumlar bulunmaktadır.

Ancak ilişkide ortak paydada edinilmesi gereken sorumluluklar söz konusu olduğunda, her iki tarafın da mutlak suretle yapması gereken ve uyması gereken durumlar bulunmaktadır. Sevgi, saygı, hoşgörü gibi temel kavramların yanında bir de “sadakat” faktörü çok önemlidir. Bir kadının ilişki içerisinde erkeğine sadık olması aynı şekilde erkeğin de kadınına sadık kalarak dürüst ve seviyeli bir ilişki yürütebilmesi beklenmektedir.

Fakat maalesef sadakat söz konusu olduğunda, çoğu zaman erkekler yeterli performans gösterememekte ve ilişkilerin çoğu hüsranla sonuçlanmaktadır. Erkeklerin “pek çok kadınla aynı anda beraber olabilme” dürtüsü, kendilerine nasıl bir haz verdiği anlaşılamasa da sık sık tekrarladıkları bir durum olarak yakalandıkları süreçlerde kadınlar için oldukça yıkım verici ve üzücü hadiselerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Bir kadının ilişki içerisinde bulunduğu erkek hakkında bu tip şüpheleri bulunuyorsa, kendisinden beklenen hareketlerden biri ilişkisine sahip çıkmak adına erkeğini çapkınlıktan uzaklaştıracak hareketlerde bulunmasıdır. Yani bir erkeğin hayatında, kadının kendisini çevresindeki diğer kadınlardan ayıracak özelliklerinin bir erkeğin kafasında kodlanabileceğini düşünürsek, kadınların sevgilileri / eşleri için yapabilecekleri çok ufak detaylar ilişkinin dürüstçe sürdürülebilmesi adına anahtar niteliğinde noktalardır.

Çapkın erkeği yola getirmek

Çapkınlık yaptığını düşündüğünüz veya çapkınlık yaptığından şüphelendiğiniz erkekler için yapılabilecek çok basit hareketler şöyle özetlenebilir;

Erkeğin ona güvendiğinizi bilmesini sağlayın :İnsan doğası gereği zaten hayatında kendisine hiç güven beslemeyen birini tutmak istemeyeceğinden, özellikle kadınlara burada büyük görev düşmektedir. Her kadın, içerisinde konuyla alakalı uhde beslese de erkeğine bunu çaktırmadan, küçük küçük oyunlarla kendisine sonsuz güvenildiğini hissetmesini sağlarsa ilişki içerisinde her şey daha kolay rayına oturabileceklerdir. Özellikle yetişkin erkeklerin kadınların kıskançlık baskısından dolayı dile getirdikleri şikayetleri göz önünde bulundurulursa; erkekleri iş ortamında da, arkadaş ortamında da sıkmadan kontrol altına almak kadınların kıvrak zekalarına kalmıştır.

Erkeğin aklındaki tek kadın olmaya çabalayın :Bir erkeği tanıma sürecinde, kendisinin hassas noktalarının ve dikkatini çekecek şeylerin neler olduğunu çözmek kadının elindedir. Bu noktaları çözebilen bir kadın, doğru hamleler yapabilirse erkeği kendisinin etrafında pervane ettirebilir. Bir erkeğin aklına düştükten sonra kalbine düşmenin çok daha kolay olacağı doğrusu göz önünde bulundurulup, erkeğe ona göre yaklaşmak ve hem kendi duygularınıza karşı tarafın uyanmasını sağlayıp hem de karşı tarafın size olan bir duygusu olduğunu hissetmesini sağlamak en akıllıca yöntemlerden bir tanesidir.

Erkeği her zaman daha iyi tanıyın :Her erkeği aynı genelleme içerisinde tutup kadınların hayatlarına giren her erkeğe aynı şekilde davranmaları oldukça yanlıştır. Çünkü yetişme koşulları, aile durumu, okul ve iş yaşantıları birbirlerinden çok farklı olan erkekler çok farklı karakterler şeklinde sivrilip çok farklı önemlere ve önceliklere sahip olmaktadır. Bu yüzden erkeklerin geçmişini de çok fazla çaktırmadan irdeleyerek hayatında nasıl bir kadına ihtiyaç duyduğunu anlayabilmek kadınlar için gerçekten avantaj olmaktadır. Erkeğin istediği ve ihtiyaç duyduğu kadın portföyünde olabilen bir kadının, istediği erkeği elde edememesi için geçerli bir sebep bulunmamaktadır.

Erkeğe ilginin dozunu ayarlayın :Herkes sevildiğini bilmek ister fakat sevgi gösterisinin bile bir sınırı vardır. Özellikle bizim ülkemizde erkek egemen toplum yapısından da kaynaklı olarak, erkeklerin sevgilerini alelade bir şekilde göstermeleri oldukça az rastlanan bir durumdur. Genelde sevgisini içerisinde yaşayan bir erkeğin karşısında sevgisini çok abartı bir şekilde yaşayan bir kadın olduğunda işler biraz bodozlama sürecine girebilir. Çünkü erkeklerin aşırı ilgiden ve yoğun sevgiden bir süre sonra sıkıldıkları bilinen bir gerçektir. O nedenle kadınlara yapılacak son uyarı, sevdikleri erkekleri sevgilerini göstermeleri sonucunda mümkün olduğunda sıkmadan hareket etmeye çalışmalarıdır.

Çapkın erkeği yola getirmek 2019

Çapkın erkeği yola getirmek 2019

Related news

 • Birbirinden VİP Escortlar Burada
 • İlk yardım kitinin tamamlanması ve son kullanma tarihi
 • Rusya Federasyonu Ceza Kanununun 30. Maddesi, Bölüm 3: özellikler
 • Besleyici kendi elleriyle mücadele eder
 • Beynin sol yarıküresi neden sorumludur Beynin sol hemisferini nasıl geliştirebilirim

 • Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek


  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek

  Çapkın erkeği yola getirmek