Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 2019

Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 2019

Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 31 31.01.2019, 14:45

Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları

"Tsifran" ilacıflokokinolonların farmakolojik grubunun bir parçası olan geniş spektrumlu antimikrobiyal ilaç. Bu ilacın aktif maddeleri siprofloksasin ve tinidazol'dür. DNA girazın bastırılması ve bakteriyel DNA sentezinin engellenmesi nedeniyle, bu aktif maddeler Gram negatif mikroorganizmaların çoğunda oldukça aktiftir.

Özellikle bakterisidal eylemin aktivitesiBakteriler göre uygulama notları preparasyon "TSifran" talimat: Neisseria gonorrhoeae, Neisseriameningitidis, Haemophilus influenzae, Pseudomonas aeruginosa, Salmonellaspp, Escherichiacoli ve diğer mikroorganizmalar, suşlar, üretim ve penisilinaz, hem de, metisiline dirençli suşları ve Enterococcusspp, Chlamydiaspp için üretim değil, Mycobacteriumspp, Legionellaspp ... suşları.

Bakterisidal farmakolojik etkiaşağıdaki gibi kullanım için ilaç geniş spektrumlu "TSifran" kitabı şöyledir: "aracı etkili enflamatuar süreçlerin tedavisinde enfeksiyöz patolojilerin tedavisi için tasarlanmıştır - aerobik ve anaerobik mikroorganizmalar ve protozoa aktivitesi ile provoke karışık enfeksiyonlar".

Farmakokinetik

Hazırlama işleminin "Cyfran" kullanma kılavuzundaki talimatlar, uyumlu olarak nitelendirilir. Hem siprofloksasin hem de tinidazol, sindirim sisteminde iyi absorpsiyona sahiptir.

Aktif maddelerin her birini dikkate alaraksiprofloksasinin yaklaşık% 70 biyoyararlılık oranına sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Emilim, gıda ile eşzamanlı olarak kullanılması ile yavaşlar. Bu ilaç, kemik, kas, yağ ve kıkırdak da dahil olmak üzere dokularda ve vücut sıvısında iyi penetre edilebilirliğe sahiptir. Prostat gibi bir organ da dahil olmak üzere idrar sisteminin organlarına nüfuz eder. Bu gerçekten gibi bir yüksek konsantrasyon içerik kiprofloksatsina ortaya çıkarır ve semen, tükürük, safra, lenf sıvısı, mukus bir sırdı.

Tinidazole% 100biyoyararlılığı. Bu bileşen, plazma seviyesi ile aynı konsantre edilir beyin-omurilik sıvısı, özellikle insan vücudunun sıvı ortam nüfuz ettiği dokusunda yüksek konsantrasyonlarda, hızla düşer. idrarda değişmemiş olarak atılır yutulur maddelerin miktarının yaklaşık dörtte, yaklaşık% 10, metabolitleri şeklinde salınır, bileşenin çok küçük bir kısmı dışkıda vücudu terk eder.

Reçete için endikasyonlarKullanım için "Tsifran" talimatı karışık enfeksiyon süreçlerinin tedavisini çağırır. Söz konusu ilacın kullanıldığı daha spesifik patolojiler arasında aşağıdaki hastalıklar ayırt edilebilir:

 • osteomiyelit kronik;

 • karın içi enfeksiyöz inflamatuar süreçler;

 • amipli dizanteri yanı sıra karışık tip dizanteri (amoebic ve bakteriyel);

 • periodontitis, periostitis ve ağız boşluğunun diğer bulaşıcı hastalıkları;

 • jinekolojik inflamatuar patolojiler;

 • kronik sinüzit;

 • cildin enfeksiyöz lezyonları, yumuşak dokular;

 • postoperatif enfeksiyöz patolojiler;

 • akciğerin apsesi.

Aerobik ve anaerobik bakterilerin neden olduğu sayı ve diğer enfeksiyonlara ilacın bileşenlerinin etkisine karşı hassastır.

İlaç "Tsifran" bir yemekten sonra alınır. Yeterli miktarlarda su ile tablet içmek gerekir. Yetişkin hastalar ilacı günde iki kez 500/600 mg veya iki 250/300 mg'lık bir tablette alırlar. Onsekiz yaşına ulaşmamış olan hastalar, bu ilaca atanmaz. Hamileler için de önerilmez.

tedavi tarif ilacın kontrendikasyonlar tsifran ve kan patoloji, porfiri bir kısmını oluşturan bileşenlere artan hassasiyettir.

Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 2019

Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 2019

Related news

 • Ön Sevişme Hakkındaki Gerçekler
 • Mektup Patik Yapılışı
 • Fırında Makarna Nasıl Yapılır
 • Kan Taşının Faydaları ve Özellikleri Nedir
 • Kelebek Modeli Şal Yapılışı Türkçe Videolu

 • Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 18

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları


  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 52

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 18

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 2

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 14

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 80

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 81

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 66

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 71

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 20

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 54

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 14

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 6

  Antifungal preparat Tsifran. Kullanım Talimatları 78