Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 2019

Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 2019

Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 28 31.01.2019, 16:29

Anti-inflamatuar ve antifungal merhem "Pimafukort": kullanım talimatları

pimafukort kullanım kılavuzuHazırlık "Pimafukort" kullanım talimatlarıBu, anti-enflamatuar, antibakteriyel ve antifungal etkiye sahiptir ve dış mekan kullanımı için amaçlanmıştır aminoglikosit, birleşik araçları teşkil etmektedir. Bu ilaç bir antibiyotiktir ve patojen mikroorganizmaların büyük sayıda karşı etkilidir. Örneğin, anti-enflamatuar madde "pimafukort" (bu vurgular kullanım talimatları) etkili bir şekilde yayılma ve streptokoklar büyümesini Escherichia coli, Staphylococcus ve Klebsiella engeller. Ayrıca, aktif madde, Candida mantar ailesi dahil mayalara karşı yüksek bir antibakteriyel aktiviteye sahiptir. Bu ilaç düzenli kullanımı belirgin bir vazokonstriktör etkiye sahiptir ve etkilenen alanda kaşıntı ve şişlik ortadan kaldırmak için kısa bir süre için izin verir.

merhem pimafukort uygulamasıHazırlık "Pimafukort" yayınlandı (bir krem ​​ve merhem olarak: iki temel formlarında uygulama doğruladı). neomisin (aminoglikosit) ve natamisin (mantara karşı), bu maddelerin her iki aktif madde olarak antibiyotik içerebilir. Ayrıca hidrokortizon - glukokortikosteroid grubundaki bir madde. Bu tür bir bileşim, dermatozların tedavisi için aktif antibakteriyel hazırlanmasını sağlar. sekonder bir bakteriyel ya da fungal enfeksiyonların bulunması durumunda, aynı zamanda "pimafukort" bir araç gösterilmektedir. Kullanım talimatları, glukokortikosteroid tedavisine yanıt veren hastalıkların tedavisinde kullanılmasını önermektedir.

Bu antifungal ajanı kesinlikle reçeteViral deri lezyonları, akne veya cilt tüberkülozu olan hastalar için yasaktır. Hidrokortizon, natamisin veya neomisin için bireysel hoşgörüsüzlük durumunda, aynı zamanda "Pimafucort" merhem gibi bir antibakteriyel madde kullanımının terk edilmesi de gereklidir. Kullanımı iktiyozisli kişiler için kategorik olarak kontrendikedir. Pembe akne, ülser ve açık yara yüzeyleri ile krem ​​ve Pimafukort merhem kullanmaktan kaçınılması da önerilir. Ayrıca, göreceli kontrendikasyonlar gebelik, bir yaş ve bir yıl laktasyon dönemi olarak düşünülmelidir.

pimafukort yorumlar

Ayrı olarak, gelişme riskini de söylemeliyizBu antifungal maddenin kullanımı ile tetiklenebilecek istenmeyen yan etkiler. Örneğin, birçok hasta kuru cilt, tahriş, kızarıklık veya kaşıntı gibi durumları bildirir. Ayrıca antibiyotik ilaç "Pimafukort" kullanımı sonucu anjioödem gelişebilir. Bu ilacı daha önce kullanan kişilerin yorumları, aynı zamanda düşük bir kontakt dermatit olasılığı olduğunu göstermektedir. Ek olarak, bazı hasta kategorilerinde atrofik tipte deri bulguları görülebilir.

Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 2019

Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Yakadan Başlama Kahve Çatlağı Örneğinde Ajurlu Fiyonk Süslemeli Çocuk Yeleği Tarifi. 2 .3 yaş
 • Kışlık Hamile Giyim Modelleri
 • Ermenistanda ArmHiTec 2019 Uluslararası Silah ve Savunma Teknolojileri Fuarı

 • Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 12

  Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları


  Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 29

  Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 74

  Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 19

  Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 34

  Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 80

  Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 28

  Anti-inflamatuar ve antifungal merhem Pimafukort: kullanım talimatları 27