Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri içinAlaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için


Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için 20 26.01.2019, 12:05

Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için

Erkekler için mükemmel bir alternatif nedir?koyun derisi kat veya kat? Elbette, bu, erkek alaska için eşit, muhafazakar ve şık, rahat, sıcak ve rahat bir cekettir. Klasik veya sportif tasarım, özellikle bu tür ceket modelleri sürekli geliştirilmekte, desteklenmekte ve dekore edildiği için daha güçlü cinselliğin her üyesinin kişisel tercihidir.

Gerçek erkekler için kıyafetler

Modern moda tasarımcılarının performansında Alaska ceketionun için amaçlanan tüm işlevleri yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda çok ilginç ve modaya uygun hale gelir. İsme göre değerlendirildiğinde, böyle bir ceket kürk ile yalıtılmalı ve sahibini buz gibi kuzey rüzgarlarından bile korumalı. Çoğu zaman, Alaska aşağı bir cekettir, o kadar sıcaktır ki aşırı hava koşullarına dayanabilir, vücudu soğukta tutabilir ve delinen rüzgara karşı güvenle koruyabilir. Bu ceketlerin kaputu açılabilir ve kırılmamış olabilir. Ana koşul - rüzgar geçirmez valflerle donatılmalı, kürk takviyeli ve güçlü bir deri yüzeye sahip olmalıdır.

Park ceketi özel olarakUzak Kuzey'in olumsuz iklim koşulları. Sıcak doğa kürkü yardımıyla elemanlarla savaşmak zorunda olan helikopter ve uçaklardan mürettebat tarafından giyildi. Bu ceketlere "ceket pilotu" deniyordu ve don ve rüzgârdan gelen tek kurtuluştu.

Modern Alaska ceketi yüksek teknoloji, ilesadece kürk değil, kabarık veya sinteponovimide astar. Yeni ceketler sıcaktır ve aynı zamanda hafif, şık, sıkı tasarımı ve kelimenin tam anlamıyla herhangi bir kıyafetle birleştirilme kabiliyetine sahiptir. Alaska'nın veya parkların tasarımı klasik veya spor pantolonların yanı sıra demokratik ve rahat kotlarla da birleştirilebilir.

Elbette modern ceketler artık gerekmiyordon ve kasırga baskısı ile başa çıkmak. Alaska'nın faydası ve pratikliği yoktu ve yerleri harici bir itiraz ve stille çıktı. Bazı ceketler görsel nedeniyle kaput omuzlarını uzanan ve erkeklik görünümünü veren bir adamın görünüşü önemli değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Alaska ceketi mükemmel bir üst seçki sayılırAvcılık, balık tutma veya aktif kış rekreasyonunda vakit geçirmeyi seven erkekler için kıyafetler. Modern sentetik yalıtım malzemeleriyle (doğal ve yapay) sıcak kürk kombinasyonları, herhangi bir hava sıkıntısına karşı korunma sağlayabilecek harika sıcak, güçlü ve güvenilir şeyler elde etmenizi sağlar.

Bazı alaska veşehrin sokaklarında olduğu gibi görünmeye ve spor yaparken uygun bir şekilde. Bu gibi dış giyim eşyaları, herhangi bir dona karşı, hatta en uç noktadan koruyabilir. Ve aynı zamanda, bu gibi şeyler cazip ve orijinal olmalı, gerçek bir dekorasyon ve sahibinin gücü ve erkeksi imajını tamamlıyor olmalıdır.

Klasik tarzda Alaska ceketinanılmaz sıcak ve pratik. Bu model, çoğunlukla aktif olan, spor yapan veya diğer açık hava etkinlikleri yapan kişiler tarafından seçilir. Tarzı, tipik bir aşağı ceket, sıcak bir kaput ve uzun kollu gevşek kesimlere benzemektedir. Ayrıca, böyle bir ceketin uzunluğu mutlaka uyluğun ortasına veya hatta dizlerine ulaşmalıdır. İkinci seçenek genellikle park veya ceketin en Wintery modeli olarak adlandırılır. Geçmişte, parklar katılıyor veya Far North çalışan kadınlar arasında büyük popülerlik keyif aldık, ama bu model büyük bir gelişme var son yıllarda, daha kırılgan bayanlar için daha güçlü seks için uygundur, evrensel bir hale geldi.

Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri içinAlaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için

Related news

 • Florit taşı faydaları
 • Sakallı Ponçik
 • Appetite dergisi

 • Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için 77

  Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için


  Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için 76

  Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için 19

  Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için 59

  Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için 76

  Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için 9

  Alaska ceketi: avcılar, balıkçılar ve şehir dandiesleri için 53