Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı 2019

Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı 2019 Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

Prostat bezinin iltihabı -Bugünün erkeklerinin sorunu. Özellikle prostatit genellikle daha güçlü cinsel ilişkiden muzdarip, hareketsiz (sürücü, operatör) veya yürüyüş yapmak yerine araba sürmeyi tercih edenlerdir. Bu hoş olmayan hastalıktan nasıl kurtulur, eğer sizi çoktan etkiledi mi? Homeopatik ilaç "Afal" her türlü prostatitin ortadan kaldırılmasına yardımcı olacaktır. Bugün bu ilacın ne olduğunu, hangi dozlarda kullanıldığını öğreniyoruz. Ayrıca doktorların ve hastaların bu araç hakkında ne düşündüklerini de öğrenin.doktorlar afala değerlendirmeleri

Farmakolojik özellikler

Analogları aşağıda ele alınacak olan "Afalah" ilacı, erkek organizmayı aşağıdaki gibi etkiler:

- Prostat bezinin inflamasyonu ve şişmesini azaltır, normal kan dolaşımını sağlar.

- Erkeklerde cinsel işlevi artırır, libidoyu artırır.

- Rahatsızlık, tuvalete giderken yanma, sık sık arzu, genital bölgede ağrıyı ortadan kaldırır.

İdrar yolunun tonunu artırır.

Kullanım Endikasyonları

Kullanımı her zaman paketin içinde bulunan ilaç "Afala", aşağıdaki hastalıklar için doktor tarafından reçete edilebilir:

- 1. ve 2. aşamaların iyi huylu bir karakterinin prostat hiperplazisi.

- Dizüri sorunları - üreme, genital bölgede ağrı ve rahatsızlık ile ilgili zorluk.

- Akut ve kronik prostatit.afalah fiyat

Kompozisyon ve bırakma şekli. Menşe Ülke

İlaç "Afala" birhomeopatik ilaç. İlaç, emilim için tabletler şeklinde salınır. 20 parça veya 20, 50, 75 veya 100 adet plastik şişelerde kabarcıklar halinde paketlenmiş.

Maddenin bileşimi şu şekildedir: prostat spesifik antijene (3 mg) karşı afinite ile saflaştırılmış antikorlar, ayrıca yardımcı elemanlar - selüloz, laktoz, magnezyum stearat.

Rusya Federasyonu'nda üretildi.

dozaj

Prostatitin "Afal" tabletleri alınmalıaşağıdaki gibi: 1 kez içeride 2 hap alabilirsiniz. Tamamen eriyene kadar ağzınızda tutun. Tabletleri çözerken yemek yemeyin. Genellikle bu ilaç günde iki kez uygulanır: sabah ve akşam. Talimatlara göre ilacın önerilen kullanım süresi 4 aydır.

Hasta şiddetli ağrı hissederse veyadisik problemleri vardı, daha sonra tedavinin başlangıcından itibaren ilk 2 haftada doktor ilacı günde 4 kez reçete edebilir. 4 hafta sonra, hastanın durumu düzelmezse, doktor terapiyi uzatmaya karar verebilir.

afal veya prostomol daha iyidir

Afalah'ın Araçları: Analogları

Bu ilacın böyle ilaçları yokaktif madde. Fakat bu ilacın farmakolojik etki için çok fazla analoğu vardır, yani prostat hiperplazisinin tedavisi için. Bu ilaçlar arasında aşağıdaki tabletler tanımlanabilir: Viardo, Gentos, Prostamol, Finast, Tadenan, Raveron, Proscar, Spemane ve diğerleri. Afala için en popüler yerine ilaç "Prostamol". Aşağıda iki araçtan hangisinin tercih edildiğini buluyoruz.

İlaç "Prostamol" nedir?

Bu bitkisel bir ilaçtır.hangi, "Afal" ilacı, prostat hiperplazisi ile mücadele ediyor. Ürün yumuşak kapsül şeklinde mevcuttur. "Prostamol" ilacının bileşimi şu şekildedir: palm saber meyvesinin (aktif muhteviyat) alkol özü, ve ayrıca jelatin, gliserol, titanyum dioksit, su, demir oksit, renklendirici gibi ek bileşenler. Tıbbi etkisi ana maddeye bağlıdır. Sonuçta, saber hurma meyvesinin özü, prostat bezi üzerinde anti-pediküllü, anti-inflamatuar, antiproliferatif bir etkiye sahiptir.afal analogları

İlaç "Afala" veya "Prostamol": Daha iyi nedir?

Bu soruyu açık bir şekilde cevaplamak imkansız. Sonuçta, her iki ilacın da hastalardan hem olumlu hem de olumsuz geri dönüşleri vardır. Bu durumda herhangi bir hazırlık yapmak için imkansızdır. Her iki ilaç da homeopatiktir, yan etkilere ve bağımlılığa neden olmazlar. Bununla birlikte, birçok erkek her iki ilacın da yüksek verimliliğini not eder: bir süre sonra prostatit iyileşir. Kontrendikasyonlar her ikisine de sahip değildir, bu da insanlığın güçlü bir yarısı için tamamen güvenli oldukları anlamına gelir. Bu nedenle, neyin daha iyi olduğu sorusu - "Prostamol" veya "Afala" konusuna açık bir şekilde cevap vermek imkansızdır. Aynı zamanda, her iki ilacın etkinliğine rağmen, her birinin rakipleri vardır. Bazı insanlar, "Afala" veya "Prostamol" un yalnızca plasebo etkisine sahip olduklarına dikkat ederek, bu ilaçlardan hiçbirine güvenmiyorlar. "Hangisi daha iyi?" - Böyle bir soru ortaya çıkmazlar.

maliyeti

Ilaç "Afala", çeşitli olan fiyatıEczaneler ortalama olarak, 350 ruble için satın alabilirsiniz. Bu, 100 tablet içeren ambalajın ötesindedir. Aynı zamanda, ilaç "Prostamol" 1200 ruble bir fiyata satılmaktadır. Bu miktar 60 kapsül için hazırlanmalıdır. Maliyetten ilerlersek, kuşkusuz makalenin sadık olduğu ilaç kazanıyor. Sonuçta, fiyatı 4 kat daha ucuzdur. Değerlendirmelere göre yargılar, aynı etkiye sahipler. Öyleyse neden daha fazla ödeyeceksin?afala hazırlık talimatları

Uzmanlardan olumlu geribildirim

"Afala" çare doktorlar tarafından alınırçoğunlukla gurur verici. Yani, bu ilacı hastalarına reçete eden birçok ürolog, etkinin var olduğunu not eder. Bu ilaç, prostatitin herhangi bir aşamasında tedavi eder. Ayrıca, doktorlar bu ilacın kullanımının güvenliğini not eder. Bundan sonra hiçbir yan etkisi yoktur. Ayrıca, birçok ürolog, uygulamalarına dayanarak, Afalah tabletlerinin düzenli kullanımıyla, hastaların prostat bezinin dokularında normal kan akışına sahip olduklarını, şişmenin azaldığını ve hatta tamamen ortadan kaldırıldığını not eder. Ek olarak, ilaç erkeklerin cinsel işlevini olumlu yönde etkiler. Ve bu, ilacın gerçekten üzerine konulan umutları haklı çıkardığına inanmak için bir zemin yaratır.prostagol veya aphala

Uzmanlardan olumsuz geribildirim

Ne yazık ki, ilaç "Afala" doktorları inceliyorbir negatif var, ama onların sayısı önemsiz. Bazı doktorlar hastalarını genellikle bu ilacı satın almaları konusunda tavsiye etmezler çünkü çoğu zaman bunu yaparlar. Sonuç olarak, bir kişi onlara davranmaya başlar ve doğal olarak sonuç yoktur. Hasta doktorun resepsiyonuna gelir ve uyuşturucu "Afal" ın etkisiz olduğunu tespit eder. Bunun olmasını önlemek için, bu ilacı almadan önce, orijinalliğini kanıtlayan tüm belgeleri sormalısınız: kalite sertifikaları, satış lisansları. Ve eğer eczacı bu belgeleri sunamazsa, o zaman böyle bir eczaneden kaçmanız gerekir. Sonuçta, bir kişi sahte ilaç satın alma riski taşır.

Ayrıca çare olduğundan emin olan doktorlar var."Afala" sadece bir etki getirir ve bu bir plasebodur. Yani, bu ilacın tıbbi özelliklere sahip olmadığına, sadece bilinçaltı düzeyde hareket ettiğine inanırlar. Ancak neden bu ilaçla tedavi sonucu birçok insan içerikli kalıyor? Sonuçta, tüm prostatit belirtileri geçiyor. Olması gerektiği gibi, Afala'nın hem hastaları hem de doktorlar tarafında rakipleri ve destekçileri vardır. Bu nedenle, her biri kendisi için bu ilaçla tedavi edilmeye ihtiyaç duyup duymadığına karar vermelidir.

Hasta geribildirim

Tedavi gören erkeklerin yorumlarıilaç "Afala", çoğunlukla olumlu. Yani, çoğu prostatitden kurtulmayı başardı. Hastalar, bu hapların uygulanmasından kısa bir süre sonra, idrara çıkma sırasındaki acılar ve ağrıların azaldığını ve tedaviden sonra erkeklerin tekrar tam yaşamına dönebileceğini belirtmektedirler. Bununla birlikte, hastaların dikkat ettikleri tek bir nokta vardır, tedavi süresidir. Gerçekten de, "Afala" ilacını kullanmanın sonucu sadece bir ay sonra uygulanacaktır. Beklemek gerçekten çok uzun sürüyor, ama sonuç herhangi bir erkeği memnun edecektir.

Küçük bir ilaç maliyeti, Afalah tabletlerinin bir başka avantajıdır. Bu prostatit tedavisi için tasarlanmış en ucuz haplardan biridir.prostat iltihabı

Yan Etkiler

İlaç "Afala", fiyatı uygun fiyatlı olacakSağlığını önemseyen herhangi bir kişi genellikle iyi tolere edilir. Ancak, bir kişi ilacı yüksek dozda alırsa, bulantı ve kusma gibi problemler gelişebilir. Ama bu nedenle iptal etmek için ilacı almak buna değmez.

Depolama koşulları

Afal tabletleri kaydetmek, doktorların düşünceleri hakkındaDaha önce düşünülmüş olan, 25 dereceden daha yüksek bir sıcaklıkta ihtiyacınız var. Ayrıca, onları uzaklara ve üstlere saklamanız gerekir, böylece çocuklar kazara hapları almazlar. İlacın raf ömrü 3 yıldır. İlaç doktor reçetesi olmadan dağıtılır.

Şimdi ilaç "Afalah" hakkında her şeyi biliyorsunuz: Doktor ve hasta değerlendirmeleri, kabul kuralları, kullanım endikasyonları. Bu aracın hem destekçileri hem de rakipleri olduğunu öğrendiler. Bazı doktorlar bu ilacın gerçekten güvenli ve etkili olduğunu düşünürken, diğerleri ise ilacın sadece bir etki yarattığından emindir - plasebo. Bu ilacı kullanma konusuna yalnızca gerçekten güvendiğiniz tedavi eden doktorla karar verebilirsiniz.

Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı 2019

Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı 2019

Related news

 • Hemoroit tedavisi nasıl yapılır Mumlar ve merhemler
 • Dodge WC51 bir Amerikan ordusu off-road aracıdır
 • Araba SsangYong Yeni Actyon: yorumlar sayısız, bilgilendirici ve olumlu
 • Plantar siğiller: nedenler ve tedavi
 • Talimat: Ksilen - etkili bir ilaçtır

 • Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı


  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı

  Afalah: doktorların yorumları. Kullanım talimatları, preparatın tanımı