36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı

36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı


36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı 86 27.01.2019, 15:48

36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı!

36 yıldır düzenlenen Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması başladı. Türkiye’nin lider markası tüm çocukları 1 Nisan’a kadar resim yapmaya davet ediyor.

Türkiye’nin lider markası Pınar bu yıl da tüm çocukları resim yarışmasıyla buluşturacak. Bu yıl 36. kez düzenlenenUluslararası’na, Türkiye’nin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Almanya, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt ve Suudi Arabistan’dan çocuklar katılıyor.

Çocuk Resim Yarışması’na 7 Ülkeden Çocuklar katılacak

Yarışmanın bu yılki teması, Sağlık ve Spor.  Çocuklar bu yılki yarışmada sağlık ve spor konularıyla ilgili resim çizecek. Çocukların hayal dünyalarını göz önüne alırsak, şimdiden nasıl bir şey çıkacak merak ediyoruz!

Çocuk Resim Yarışması’na Katılım Nasıl Olacak?

’na katılacak olan aday çocuklar 25 cmx35 cm veya 35 cmx50 cm ölçülerindeki resim kağıdına her türlü boya malzemesiyle yapılmış istediği sayıdaki resimleriyle katılabilecek.

Yarışmacıların resimlerinin arka sağ alt köşesine adlarını, soyadlarını, e mail adreslerini; sınıflarını, okullarının ismini, adresini ve okulun telefon numaralarını yazmaları gerekiyor. Son başvuru tarihi ise 1 Nisan.

Resimler; “Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş. -Esenşehir Mahallesi, Kürkçüler Caddesi, Kanuni Sokak, No: 4 Dudullu-İstanbul’’ adresine gönderiliyor.

Sosyal Medyada Pınar Çocuk Resim Yarışması

için tüm çocuklar resimlerini #pinarresimyarismasi hashtag’i ile 1 Nisan’a kadar sosyal medya üzerinden de paylaşabilecekler. #pinarresimyarismasi hashtag’ine gönderilen resimler arasında jüri elemeleri sonucunda seçilecek 1 resmin sahibi tablet ve sanat haftasına katılma hakkı kazanacak.

Resmini paylaşan 1 öğrenci olmak üzere toplam 21 asil ve 21 yedek öğrenci belirlenecek. Seçilen çocuklar, 12-16 Haziran 2019 tarihlerinde düzenlenecek Pınar Sanat Haftası’na katılmaya hak kazanacak.

Pınar Sanat Haftası’na katılım hakkı kazanan 21 öğrenci ile özel eğitimli çocuklar için açılan kategoride dereceye giren 3 öğrenciye birer adet tablet hediyesi var. Ayrıca bu 3 öğrenciye Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı aracılığıyla bir yıl süreyle burs verilecek.

Sonuçlar, 15 Mayıs’tan itibaren “www.pinar.com.tr”, “pinarlayasam” Facebook ve Instagram sayfalarında ve @PinarKurumsal Twitter hesabından açıklanacak.

36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı

36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı

Related news

 • Örgü Oyuncak Modelleri – Örgü İle Yapılan Çeşitli Örgü Aksesuarlar
 • Minik empresyonistler haydi Mine Sanat’a
 • Ruj nasıl sabitlenir

 • 36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı 42

  36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı


  36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı 21

  36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı 44

  36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı 99

  36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı 78

  36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı 82

  36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı 55